Здравствуйте.
Я, друзья, хотим перечислить деньги на нужды наших героев.
Раньше помогали конкретным людям, сейчас помощь не нужна.
Каким фондам можно доверять на 100%?
Муркамурковна• 08 декабря 2022
Не.. Забираю свої слова назад.. Кухарська сотня столиці.... Туди можна, дівчата там на 1000000%
Муркамурковна• 08 декабря 2022
Сюди.. Тут точно треба і тут точно на 100% все піде туди, куди треба
Більше..
Тільки конкретно
Більше..
Тільки конкретно
Маю зустрічне питання, перепрошую, що Вашій темі, та може хтось підкаже, чи є якісь волонтери, чи фонди, які можуть допомогти? Мій брат зараз на нулі, та шукає допомоги - потрібна змінна тепла форма, та ще деякі штуки (маю список). Потрібні якісь дійсно перевірені волонтери, бо влітку мені одні ’волонтери ’допомогли’ придбати ту амуніцію, як потім з´ясувала, дорожче, ніж на промі тоді було... Я зараз змоги придбати такі речі не маю... Чи не знаєте когось, хто допомагає з таким? бо саме індивідуальну допомогу якось дуже складно знайти. Дякую!