Ку ка ку ка ку• 09 декабря 2022

Сон про змій

Я зараз не вдома. На сьогодні сниться сон, ніби ми повернулися в Україну. І я пішла роздивлятися, що і де в мене дома робиться. В сараї на дровах знайшла змію, викинула ту дровиняку. А вона заповзла знов, сховалася десь між дровами, згорнулася і зібралася засипати (зимувати) тут. Змія велика, з візерунками шкіра. Потім дивлюся - ще одна. Вірніше, вона була схожа на удава. Здоровенного, але не агресивного. Наш песик уві сні намагався вкусити його і нічого не вийшло. Шкіра була товста і слизька. Удав цей якийсь наче з мультика був - наче й здоровий і страшний, але й водночас якийсь як іграшковий. З доброю мультяшною мордою. Я його теж декілька разів на агалася вигнати вже з дому, але теж безрезультатно. Він згорнувся кільцем і заснув. До чого сон?
Проработник• 09 декабря 2022
До вагітності від хорошої людини
Бабушка Бетман• 09 декабря 2022
На порадниці пересиділи)))
Магиня• 09 декабря 2022
Мне змеи снились к смерти близким
Аноним Советчик• 09 декабря 2022
Мне сегодня тоже змеи снились, огромные, толстые питоны, наверное. Но мои были в воде, вроде как вода ушла, а они лежат на камнях и из так много...фу блин.
Проработник• 09 декабря 2022
Ответ дляБабушка Бетман
На порадниці пересиділи)))
))) тоді мали б снитись агресивні змії
Проработник• 09 декабря 2022
Автор, ви часом не читали недавно, як пітон в Індонезії жінку проковтнув? Іноді щось таке прочитаєш, а підсвідомість виверне уві сні по - своєму)
ДелайКак_Я• 09 декабря 2022
Снилась змія до тяжкої хвороби(
Робили термінову операцію. Спасли.
автор Ку ка ку ка ку • 09 декабря 2022
Ответ дляПроработник
Ні, не було абсолютно нічого пов´язаного із зміями.
Веснушка• 09 декабря 2022
Змії до неприємностей та хвороб
Уты-фрутик• 09 декабря 2022
Мені змії завжди сняться до хвороб, і сире м´ясо. Причому це швидко трапляється або зі мною, або з дітьми. Зазвичай - 2-4 дні і хвороба.