Скользкая• 09 декабря 2022
Що одягти на корпоратив?
Спочатку боулінг змагання,
потім ресторан вже на весь вечір
Що одягти зручне і красиве водночас?
потім ресторан вже на весь вечір
Що одягти зручне і красиве водночас?
Интеллектуальные оладьи• 09 декабря 2022
По хорошему завидую. У нас коллектив большой, обороты из-за света упали и не до корпоративов. Спасибо что за и премии вовремя и в полном объеме платят
Скользкая
• 09 декабря 2022
Ответ дляКопирайторша
Какой-нибудь красивый брючный костюм
Точно ! Дякую
Думала про джинси/светр чи блуза.. нічого підібрати не можу щось(
Хранительница чешки• 09 декабря 2022
Ответ дляСкользкая
Точно ! Дякую
Серьезно? Можно подумать, что пригласили на тематическую вечеринку с костюмами эпохи Тюдоров. Так же сложно сообразить, что надеть в боулинг... Платье со шлейфом.
КапитанльнаЯ• 09 декабря 2022
Ответ длявре_Динка
А ми відмінили корпоративи через війну
Я не хочу нікого засуджувати, але не розумію які можуть бути корпоративи в цьому році ..
Пэрисхилтонша• 09 декабря 2022
Я одягала з точно такою ж програмою - топ-корсет і брючний костюм, але це років 17 тому було. Думаю і зараз можна повторити.
Мамулька• 09 декабря 2022
Во проблемы у людей! Мне бы пожрать тепленького да чтоб война закончилась!!!
ЛижТолько• 09 декабря 2022
корпоративи в такий час? Діло ваше звичайно. Але якось воно не той во за нинішніх умов.
Ситечко для мыслей• 09 декабря 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
А я розумію. Хочеться нормального життя і корпоративів
Скользкая
• 09 декабря 2022
Ответ дляЛижТолько
Тобто в салон краси можна, на моря літати можна, а в ресторан - ні! Бо війна..
Може ще Різдво не святкувати? Дітям подарунки не купляти?
Конкретно в нашої компанії- війна вже 8 років, бо ми втратили тоді наші філіали
А як ще 10 років буде ?
КапитанльнаЯ• 09 декабря 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Всім хочеться..
Домовенок Кузя• 09 декабря 2022
Мабуть з вашого колективу ніхто не воює…в нашому офісі є хлопці, які зараз в окопах, помагаємо чим можемо. Нікому навіть в голову таке не прийшло…корпоратив…мда
ЛижТолько• 09 декабря 2022
Ответ дляСкользкая
А як ще 10 років буде ?
Вибачте, але ви порівняли х…й з пальцем. Салон, діти, різдво і веселощі з випивонами якось не на одних шальках. Але це моя субєктивна думка.
Я ж написала, що діло ваше. Я б не змогла веселитись.
...аяприкольная• 09 декабря 2022
Ответ дляСкользкая
А як ще 10 років буде ?
Вибачте але корпоратив- це не ресторан чи кіно чи кафе з друзями а гулянка з піснями-танцями в діком угаре
Скользкая
• 09 декабря 2022
Ответ для...аяприкольная
Програма танців не передбачає
В шахи грати можна, в боулінг ні ?
Вдома пити можна ? А вино в ресторані то злочин ?
В нас ніколи дикого угару не було
Це як сімейна зустріч з колегами
Зараз працюємо по різних містах
В шахи грати можна, в боулінг ні ?
В нас ніколи дикого угару не було
Це як сімейна зустріч з колегами
Зараз працюємо по різних містах
ФФФФристайла• 09 декабря 2022
Не буду писати про доречність корпоративів, питання ж не цьому. По темі: треба виходити з того, що вже є в вашому гардеробі. Брючний костюм-гарна ідея. Можна комбінувати брюки з жакетом з різних комплектів. Мені, наприклад, також подобається поєднувати шкіряні брюки+жакет+ лонгслів/топ/футболку. Якщо жакет вільного крою-можна підкреслити талію паском, зараз це дуже актуально.
Щоб образ був небанальним, гарно додати акценти. Це може бути: стильні акцентні прикраси, макіяж: виразні очі або губи, взуття-в боулінгу будете все одно перевзуватися, невимушено вкладене волосся. Якщо є гарна трикотажна сукня зручна, також можна доповнити жакетом і т.д.
Если фигура позволяет, то красивый нарядный боди + джинсы + жакет. Сейчас масса вариантов боди из сетки, пайеток, ламе, красивый сатин, бархат, комбинации с сеткой. Прям писк сезона. И поясница не оголится во время игры
Если не позволяет, то боди заменить на то, что удержит всю роскошь во время боулинга, а в ресторан взять выразительное колье/серьги.
Скользкая
• 09 декабря 2022
Ответ дляeuhunter
Завтра піду в магаз то все міряти
Фігура дозволяє багато, може не все, але спробую