Копуша• 09 декабря 2022

В які дні тижня найменші черги tax free на Шегині

хто знає підскажіть будь ласка, як спланувати перезід через кордон в черзі tax free швидше? може якісь інші пункти можете порадити?
КаРаКаТиЦа• 09 декабря 2022
Напишите пожалуйста как оформить такс фри? Хочу купить комбайн Кенвуд за 2590 зл, такс фри была бы не лишней
автор Копуша • 09 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
сама перший раз хочу повернути tax free, всих нюансів не знаю. знаю лише що з чеками в окрему чергу
КаРаКаТиЦа• 09 декабря 2022
Ответ дляКопуша
Там не тільки чеки, а й спеціальний бланк наче, нй й товар нерозпакований.
автор Копуша • 09 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
в маназині попросила чек tax free, вони вказали там суму яка має повернутись, все інше самому заповнювати чи то вже на таможні співробітники заповнюють?
КаРаКаТиЦа• 09 декабря 2022
Ответ дляКопуша
Не знаю. Ви одяг купували чи техніку? Сама тільки планую зробити це)
автор Копуша • 09 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
техніку
советский цирк• 09 декабря 2022
Це ви машиною їдете? Бачила в поізді на ходу це роблять люди
автор Копуша • 09 декабря 2022
Ответ длясоветский цирк
машиною