Не против• 09 декабря 2022
Никогда не варила суп с плавленым сырком. Скажите, можно так?
Курицу, брокколи ,картофель и сырок дружба. Но не в баночке, а брикетом. Порезать думаю на кубики и за 5минут до готовности в инуть. Или невкусно будет с сырком?
Сижу на стуле• 09 декабря 2022
Я готовлю с курицей , шампиньонамы, сырок тру на мелкую терку. Подаю с сухариками
Баксы_сдам• 09 декабря 2022
Смачно. Тру на терку. Ще додаю в цей суп зелений горошок і замість брокколі цвітну капусту. Але з брокколі теж буде смачно, думаю
Не против
• 09 декабря 2022
Ответ дляСижу на стуле
Курица шампиньоны и что ещё? Картофель?
Чебуравлик• 09 декабря 2022
Ответ дляНе против
Курица шампиньоны и что ещё? Картофель?
морковка, лук
Не против
• 09 декабря 2022
Ответ дляСижу на стуле
Підкажіть будь ласка а шампіньйони сирими кидаєте чи підсмаженими?
Цветок Мира• 09 декабря 2022
мій улюблений супчик ) печериці, картоха, морква-лучок-гриби (зажарка) та плавлений сирок
Сижу на стуле• 09 декабря 2022
Ответ дляНе против
Підсмажую злегка. Готую легку зажарку з моркви і цибулі, додаю небагато картоплі в суп
Не против
• 09 декабря 2022
Ответ дляСижу на стуле
Я теж підсмажую. А вчора дивилась на ютюбі рецепти, там багато хто кидає сирими. Прям здивувалась
Не против
• 09 декабря 2022
Ответ дляСижу на стуле
Я без моркви . Тільки з цибулькою трохи
Тра Ля Ля• 09 декабря 2022
Ответ дляХранительница чешки
Да) только лучше на тёрки
Це щоб лінивою не назвали? Сирок розійдеться, навіть якщо його цілим кинути.
Не против
• 09 декабря 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Я посоромилаая написати що мені лінь терти 😀😀
Ниф_ниф• 09 декабря 2022
Ответ дляНе против
Я теж кидаю, додаю смаку. Але не всі сирочки розтають, залежить від виробника. Деякі так і плавають шматочками.
Ще люблю сире яйце додавати у всі супи або варені
Тра Ля Ля• 09 декабря 2022
Ответ дляНе против
Поріжте на пластинки, та й все)
Не против
• 09 декабря 2022
Девочки теперь и мне сырно грибного захотелось. Пойду завтра за грибами
Не против
• 09 декабря 2022
Ответ дляТра Ля Ля
Поріжте на пластинки, та й все)
На кубіки покромсала
Сижу на стуле• 09 декабря 2022
Ответ дляНиф_ниф
Беру звенигора, корівка
Ниф_ниф• 09 декабря 2022
Ответ дляСижу на стуле
Беру звенигора, корівка
Запишу, бо я завжди забуваю, які тануть. Дякую!
Не против
• 09 декабря 2022
А Шостка тане чи ні? Але все одно його вже порізана. Скоро дізнаюсь
Тра Ля Ля• 09 декабря 2022
Ответ дляНе против
Повинна танути. Сирки тануть, сирні продукти - ні.
Регионщица• 09 декабря 2022
Ответ дляНе против
А я делаю с сырыми
Не люблю зажарки
кидаю сразу в закипевшую воду картошку,морковь брусочками,лук целиком и грибы нарезанные и варю
Потом специи,зелень и сырок
Нереально вкусно !
Не люблю зажарки
Потом специи,зелень и сырок
Нереально вкусно !
Попа как у Кардашьян• 09 декабря 2022
Так и делают именно из брикетного. В морозилку его ненадолго, потом на терке и в суп
ДинамоКит• 09 декабря 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Самий смачний
ДинамоКит• 09 декабря 2022
Супчик з плавленими сирками дійсно смачний, але ніколи не тру, порізала смужками і чудово плавиться. Купую завжди такий, як на мене самий якісний