Привіт! Цікавить питання саме перегляду (не скачування) фільмів, мультиків, музики, навчальних матеріалів...З тих сайтів, що можна спокійнісенько дивитись в Україні. Ообливо цікавить Німеччина, але наскільки зрозумуло, то щось схоже у всій Європі+/-. Хтось вже подивився новітнє кіно, лист прийшов на штраф? Таке чули? Хто розуміється, відгукніться будь ласка, проїнформуйте потенційних злочинців)
за крок до весни• 09 декабря 2022
Подивіться формулювання, слово до слова.
Зазвичай дивитися можна, не можна поширювати. Але якщо ви, наприклад, качаєте торентом, там ви одночасно й поширюєте, самі не знаючи цього.
Можливо у Німечині не можна також скачувати чи зберігати. Тоді вам не через кожен плеєр можна дивитися.
Є нюанси. Дивитися точно можна.
Ответ дляза крок до весни
Є нюанси. Дивитися точно можна.
Начебто треба лише через реєстр дозволених у певній країні платформ, сайтів тощо. Все інше пірацьке і ті, хто просто дивиться без всіляких торентів теж зловмисники. Авторське право теж порушується
Конфет04ка• 09 декабря 2022
Ответ дляNatalieShostja
Скачувати не можна. А дивитися можна.
Просмотр от скачивания в логах провайдера мало чем отличается. Интересует вопрос от кого именно приходит квитанция с предложением (требованием) оплатить штраф. От провайдера, гос.института, от частной лавочки и т.п.?