Наездница• 09 декабря 2022
Хочу його круто обламать.
Хотів мене трахнути на першому побаченні, аж дрижав. Не дала. Після того ще тиждень писав. Потім почалися качелі, нахрін мені таке. То пише, то не пише. Хоче трахати мене, і думаю нічого більше, ну, може, на один раз.
Хочу назначити зустріч, поїхати з ним кудись потрахатись, типу в готель, роздраконити його, послати у ванну ,а самій втекти.
Не кажіть, що дурна. Дурна на всю голову.
Колись один так залицявся, так залицявся.Десь на третьому побаченні перестали. Потім ще раз. А потім мене похерив, так я йому на дверях офісу ,( а двері виходять на вулицю) синьою емаллю написала: В сексе ты лучший. Потім розривав телефон, а я не брала трубки.Зато закрила свій гештальт. І цього разу хочу відімстити.
І не пишіть, що троль. Бо я не троль. Можете писати, що дурна чи ще яка.
І да, мені 40.
Тут как тут• 09 декабря 2022
Ответ дляНаездница
Не зрозуміла
У вас сім´я, а ви бігаєте у пошуках пригод. Така щаслива сім´я?!:-/
Наездница
• 09 декабря 2022
Ответ дляMs. Android
А ви чим краща?) Маєте сім´ю, а самі зустрічаєтесь з кобелем з дівчиною. Може то він вам так мстить, не думали?)
То інший вже. Кобель з дівчиною був 10 років тому. Вже історія
Наездница
• 09 декабря 2022
Ответ дляТут как тут
Я десь писала, що щаслива?
Надувная пыль• 09 декабря 2022
Ответ дляНаездница
Не заздрила б вам, якби ви були на місці його дівчини.
Ми вам теж не заздримо, якщо чесно.
Наездница
• 09 декабря 2022
Ответ дляНадувная пыль
Ми вам теж не заздримо, якщо чесно.
Я зараз сама соб,і не заздрю
Осторожная• 09 декабря 2022
Ответ дляMs. Android
Ні. Я б навіть не подумала, що він і справді з нею щось мав. Після найкращого в житті сексу явно не хочеться комусь мстити) Тому такі ’помсти’ скоріше підтвердження, що це ображена життям людина, на яку ніхто не звертає увагу і вона вирішила сама її до себе привернути.
Вы прямо мечта гулящего.
Наездница
• 09 декабря 2022
Ответ дляОсторожная
На отель собираем?
Не треба. Хай сам зніме. Грошей в нього курси не клюють.
Осторожная• 09 декабря 2022
Ответ дляMs. Android
За мужа? На самом деле они давно любовники и он решил отомстить за любимого.
Коко На Страже• 09 декабря 2022
Ответ дляНаездница
Я ж кажу, що дурна. Мені пофігу.
Дурна - это другое, а вы скорее больна. Оставьте человека в покое.
Само_достаточная• 09 декабря 2022
Жизнь Вас уже обломала и будет продолжать обламывать)))
Всё чего Вы желаете произойдёт именно с Вами, ведь это ВАШЕ желание
Наездница
• 09 декабря 2022
Ответ дляКоко На Страже
Ні, не зал шу
Наездница
• 09 декабря 2022
Ответ дляСамо_достаточная
А чего це Ви переймаєтеся за якось блядуна?
Кинг-Конгша• 09 декабря 2022
А если он так раздраконится, извините, что скажет, напуркуа мне тот душ?
Наездница
• 09 декабря 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Не,він знає,що без душа табу
Само_достаточная• 10 декабря 2022
Ответ дляНаездница
За блудного мужика, я и слова не сказала.
Знаю, что Вы всё равно поступите, как велит Ваше наполнение.
Надеялась может задумаетесь чуть глубже, над ситуацией которую создали.