Альбіна999• 10 декабря 2022
За скільки днів зроблять терміновий загран паспорт на даний момент в Україні?
Вчора (9 грудня) оформила загран паспорт, виїхати за кордон потрібно приблизно 5 січня, а в паспортному столі відповіли, що буде готовий в перших числах січня. Скільки робиться терміновий загран паспорт, і чи може він бути готовий раніше, вже до 5 числа?
Ответ дляZaRaZa
Вот делала, 2 недели, хоть не ожидала
Тобто в принципі можна брати білети десь на 5 число? Бо боюся прогадати з білетами.
Басноплетка• 10 декабря 2022
Мне сделали раньше срока, хотя у меня был не срочный и это был август. Но это ещё до войны
ZaRaZa• 10 декабря 2022
Ответ дляАльбіна999
Вы сначала пойдите в цнап и спросите когда он будет
ZaRaZa• 10 декабря 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вчора була, сказали 2-3 тиждні
На Петровке мне тоже так сказали, я себе подала на не срочный. А дочке потом сдавала доки на Петропавловской и там сказали 2 недели, ну и так и вышло
Ответ дляКима_кепка
А несрочный сколько?
В інтернеті пишуть 20 днів з дня подання документів, 2-3 неділі, а так взагалі незнаю як воно зараз, цікавилась тільки терміновим
Кима_кепка• 10 декабря 2022
Ответ дляАльбіна999
Та я питала в паспортному, вони мені сказали що терміновий як нетерміновий а нетерміновий взагалі не знають термінів. Я і думаю що мутять адже терміновий дорожчий. Але ж гроші вносиш по безналу не в руки, то як мутити.
ЭтаваНиМожетБыть• 10 декабря 2022
Я получала недавно не срочный 40 дней, срочный женщина стояла сказала 20 дней
Не умею мерить• 10 декабря 2022
Зробили в ДП документ, попередили, що може місяць чекати, але чеоез 7 днів пришла смс вже. Дуже швидко зробили. 2100 за один паспорт
english book• 10 декабря 2022
Якщо через ДП Документ,то буде швидше місяця.В них логістика найкраща. Якщо через інші структури,то може бути швидко,а може ні.Там вже роль грає,наскільки вчасно передадуть ваші документи на перевірку.
P.S.Останнім,кого знаю,то робили за 13 і 17 днів в ДП Документ.Київ.Терміновий.
Мотористка• 10 декабря 2022
В районе Нового года опасно надеятся на быстрое изготовление. Нужно хотя бы с ними дополнительно обсудить. Я так думаю, что если числа до 29 не сделают, потом уже после 10го
english book• 10 декабря 2022
Ответ дляМотористка
Комбінат працює,тому затримки з цього боку не буде.