Море Счастья• 10 декабря 2022
Невозможно кататься из-за сноубордистов
Почему для них не делают отдельные трассы? Из-за них огромные борозды поперек трасс и нормальные люди не могут нормально спускаться!
Прасковична• 10 декабря 2022
Ответ дляАдминко
а пушки и освещение от чего работают? Так вы на Протасовом захотели отдельные трассы для лыжников?? Где? Там один спуск
От того, что трасса стала «объектом критической инфраструктуры»
Море Счастья
• 10 декабря 2022
Ответ дляАкукарача
трассы разбитые, но точно так же разбивают трассы и лыжники, как автор, которые ездят плугом))
Я не езжу плугом, обижаете )
Акукарача• 10 декабря 2022
Ответ дляАдминко
ну на Протасове смешно требовать отдельные места для сноубордистов.Езжайте в Буковель)
в Буковеле нет отдельных трасс)
только по уровню сложности)
Акукарача• 10 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
Я не езжу плугом, обижаете )
и на крутых спусках карвинг?)
ТАЗератти• 10 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
Не згодна. Це - додаткові податки і додаткові робочі місця. Також ті ж військові можуть приїхати на Буку у відпустку.
Угу, а весь інший бізнес похєр. Усі рівні але хтось рівніше. Життя людей, дітей також похєр.
Катайтесь, розважайтесь. Життя одне.
Військовим могли б дозволити і за кордоном відпочинок та реабілітацію.
Катайтесь, розважайтесь. Життя одне.
Море Счастья
• 10 декабря 2022
Ответ дляАкукарача
и на крутых спусках карвинг?)
На всех спусках карвинг
Акукарача• 10 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
На всех спусках карвинг
ну так вам ли бояться сноубордистов))
Море Счастья
• 10 декабря 2022
Ответ дляТАЗератти
Катайтесь, розважайтесь. Життя одне.
У 1940 році, коли бомбили Лондон, там працювали і бари, і ресторани, і нічні клуби.
Море Счастья
• 10 декабря 2022
Ответ дляАкукарача
ну так вам ли бояться сноубордистов))
Меня напрягают их траншеи )
ТАЗератти• 10 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
Так, коли бомбили Маріуполь хтось також відривався собі на дискотеці.
Море Счастья
• 10 декабря 2022
Ответ дляТАЗератти
Давайте весь бізнес в Україні позакриємо?
Море Счастья
• 10 декабря 2022
Що корисного у солодощах Рошен? А фабрики також працюють і жеруть електроенергію. Давайте і їх закриємо?
Прасковична• 10 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
Ми не в 1940, коли спокійно можна було працювати при свічках. Зараз практично всі професії залежать від складної електроніки, яка без світла не працює.
ТАЗератти• 10 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
Так я навпаки кажу щоб усім дали рівні умови. А не одні працюють а інші загинаються. І населенню щоб хоч оселі могли зігріти.
А то якось воно кому війна а кому мати рідна виходить.
Море Счастья
• 10 декабря 2022
Ответ дляПрасковична
При яких свічках? Тоді також все працювало від електрики. Перша в світі електростанція, до речі, була відкрита у Лондоні ще у 1882 році.
ТАЗератти• 10 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
Рошен у першу чергу, давно пора прикрити.
Море Счастья
• 10 декабря 2022
Ответ дляТАЗератти
Всі фабрики солодощів треба закрити, бо солодощі і цукор - це зло.
Прасковична• 10 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
Що, навіть хліб на електриці пекли?
Чи може вчитель на дистанційці вчив дітей?
Чи може картами асі розраховувались, як сьогодні?
ТАЗератти• 10 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
Я не проти, мені пофігу на солодощі. Під час війни точно без цього можна обійтись/замінити гуманітаркою імпортною.
Море Счастья
• 10 декабря 2022
Ответ дляПрасковична
Що, навіть хліб на електриці пекли?
Так, пекли. Уявляєте? Всі інші питання досить дивні )
Прасковична• 10 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
В запрограмованих електропечах?
Прасковична• 10 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
Ну Ви ж чомусь вважаєте, що зараз усі можуть працювати без електрики, окрім Буковелі, звісно, бо вони платять податки (а інші не платять, ага)
Море Счастья
• 10 декабря 2022
Ответ дляПрасковична
Ще раз, Буковель заготував генератори - що не так?
MacOS-ница• 10 декабря 2022
Ответ дляАкукарача
да я в курсе... меня интересовали упомянутые автором горизонтальные борозды от бордеров)) что это и где это (среди горбов и обледенетостей)))
Шумелка Мышь• 10 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
а вы по шкале от 1 до 10 какого уровня катальщик?)
меня сноубордисты напрягают больше своей непредсказуемой траекторией движения. шо за борозды - не пойму
Удалено администрацией...
Море Счастья
• 10 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
Проедьте по трассам 8а и 22а в Буковеле. - увидите )
Губка Боб• 10 декабря 2022
Ответ дляТАЗератти
А ми в ІФ області сидимо практично без світла весь час через те що Буковель всі виділені ліміти зжирає.
Купа людей вже потруїлись чадним газом від генераторів.
Давайте, живіть тут і зараз, не обляпайтесь.
А що лижні траси працюють в Буковелі?
ТАЗератти• 10 декабря 2022
Ответ дляГубка Боб
А що лижні траси працюють в Буковелі?
Не знаю, я на них ображена, бойкотую. Поїду собі у Словаччину. Занесли вони скільки треба куди треба і їх ’типу також відключають’, в мене там товариш садибу має. Всюди очі.
ТАЗератти• 10 декабря 2022
Ответ дляМоре Счастья
Всьо не так. Від а до я.
Акукарача• 10 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
ну вообще хватает этих борозд) в Буковеле во второй половине дня на сложных спусках можно реально ноги сломать.
Только эти борозды с одинаковым успехом оставляют, как сноубордисты, так и начинающие лыжники.
И тогда если ты не любитель прыжков с трамплина или фри райда, то приходится ехать плугом по тем траншеям, которые нарыли до тебя))