Я б такое не носила, но продаю• 10 декабря 2022
Чому діти так рано прокидаюся в вихідні???
Коли в школу- поки піднімеш. Сльози, істерики, я хочу спати. Як тільки вихідні, ти сам плануєш виспатися. Прокидаюся ще раніше ніж в школу. І постійно то бігають до мене " мам, а можна...", Мам, хочу їсти ( господи, та піди візьми бутерброди зроби собі), то побилися між собою.
Чому, раз так хочуть в будні спати, вони блін не сплять в суботу????🤬🤬🤬🤬🤬
100pudov• 10 декабря 2022
Мои понимают, что маму будить нельзя иначе мама будет злая, агрессивная и на всех бросаться. Так что просыпаются и ходят, как мышки
Ужгород• 10 декабря 2022
У вас не налажен процесс. Нужно закупить то что просто можно взять на завтрак. У най йогурты, сыр, сырники, творог со сметаной, желательно уже готовое и на порции поделеное для начала. И объяснить я сплю, вы берете те и это потом берете планшет или настолку и ТИХО играете. Если спрашивают кричите грозно Я СПЛЮЮЮ. На третий раз привыкнут 💯
Ответ для100pudov
Мої в такому випадку ще в 5 ранку сядуть за гаджети. А якщо звечора кажу ніяких гаджетів зранку, поки не поснідаєте, не зробите зарядку, не перевдягнетесь і не проведете ранковий туалет, то відповідно і збудять мене в 6 ранку.
Не знаю як розімкнути це коло
Ужгород• 10 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
Моя даже в выходные может спать до 12, если ее не будить
Мои встают в 6.30 всегда, в будний тоже.
Ужгород• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Не знаю як розімкнути це коло
Вы спать хотите или воспитывать? Тут одно из двух.
Губка Боб• 10 декабря 2022
Если могут сделать будерброт, то могут и ответить вам сами на вопрос, почему рано встали. Или вы их не спрашивали?
очки_ннадо• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Не знаю як розімкнути це коло
Дтэк вам поможет
Здрасьтенька• 10 декабря 2022
Ответ дляshaleniravliki
Так, а в чем проблема приучить, что если мама спит, в доме тишина
Как? Научите
Та никада в жизни• 10 декабря 2022
Ответ длякнопкодав
І моя так само! Якщо не будити, то до 12 спатиме.
100pudov• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Не знаю як розімкнути це коло
Мне все равно, пусть сидят, пока я сплю, главное, чтоб тихо и чтоб меня не будили
Я б такое не носила, но продаю
• 10 декабря 2022
Ответ дляУжгород
Повний холодильник і йогуртів, і на бутерброди, і навіть просто пластівці з молоком для сніданку. Вони чудово знають, що коли мене розбудити і діставати поки я не випила каву - я зла весь день. І все рівно не допомагає
Я б такое не носила, но продаю
• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Не знаю як розімкнути це коло
Я навіть гаджети була дозволяла. Можна зранку пограти в телефоні. Але не чіпайте мене. Не допомогло
Айпишница• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Не знаю як розімкнути це коло
Ваша семья хоть когда-нибудь расслабляется?
Как колония....
Я б такое не носила, но продаю
• 10 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Аналогічно. Коли чую як діти до обіду сплять то не можу прийняти цю правду
У мене племінниця спить довго. Але вона і засинає не раніше 12 ночі. Мої о 21 максимум о 22 сплять
Ужгород• 10 декабря 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Інструктаж. Грайте квест. Розклейте звечора записки
А скільки дітям? В мене сидять дуже тихо 10 і 13 їм вже, ну то вже багато років так.
Я б такое не носила, но продаю
• 10 декабря 2022
Ответ дляГубка Боб
Виспався
Я тебе люблю
Я просто хотів тебе обійняти
Сказати ( розбудивши) що я можу сьогодні довше поспати а вони будуть тихенько дивитися мультики
Список насправді довгий
Я тебе люблю
Я просто хотів тебе обійняти
Список насправді довгий
Я б такое не носила, но продаю
• 10 декабря 2022
Ответ дляПушАпница
Потому что дети созданы издеваться над родителями.
Я оце до цього висновку і дійшла
Я б такое не носила, но продаю
• 10 декабря 2022
Ответ дляУжгород
8 і 9 років.
Можливо ще записки з вечора. Щоб не забували. Я не знаю вже
Ужгород• 10 декабря 2022
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
8 і 9 років.
Вы кричали им страшным голосом. Яяя СПЛЮЮЮ? Имхо, это работает лучше всего.
Я б такое не носила, но продаю
• 10 декабря 2022
Ответ дляУжгород
Та я іноді тааааким голосом кричу, що сусіди ховаються. Сестра, яка нічого не боїться, лякається. А дітям хоч би що. Імунітет у них
Морская свинка• 10 декабря 2022
Мій син не спав тільки до 1.10 року, поки був на гв. Потім дрихнув нормально. У вихідні може прокинутись раніше, тільки якщо засне в п‘ятницю рано. Бо за тиждень звичка прокидатися рано. А якщо у п‘ятницю гуляє до півночі, то прокидається об 11 чи 12:00
Здрасьтенька• 10 декабря 2022
Попробуйте сказать, что им можно в гаджетах пока вы спите. Только вы проснулись, всё! Только придерживайтесь своих слов. Может будут стараться чтобы вы до вечера спали.