Каяспер• 10 декабря 2022
Що даєте дітям від сопельок при вірусі до 1 рочку?
Сладкий лимончик• 10 декабря 2022
Если заложен нос - сосудосуживающие детские капли.
Если много выделений, помню, аспиратором отсасывала, но не помню в каком возрасте, пока сморкаться не научились сами.
Если сухие корочки - соленая водичка типа аквамарис или хьюмер.
размахер• 10 декабря 2022
Ответ дляКаяспер
Давиться соплями
Соплі дуже течуть з носа , лежати і спати неможе
Промивати ніс фізрозчином або хьюмером, робити аспірацію для полегшання. Вологе прохолодне повітря. Багато пити
Закидай меня камнями• 10 декабря 2022
Ответ дляКаяспер
Давиться соплями
Тільки хьюмер, аквамарис + соплевідсмоктувач
Сосудозвужуючі тільки за згодою педіатра, вони бувають небезпечні для малюків
Трошки піднімайте голову малюка, на себе кладіть коли спить, на плече наприклад. Щоб сопельки стікали вниз, а не накопичувались
ОноВамнадо• 10 декабря 2022
Промывала солёной водой, если забит, то Називин до года. По назначению врача сложные капли.