Колдунья-вещунья• 11 декабря 2022

Сьогодні я ще більше зрозуміла що таке рідна мова

Сайт знайомств… я вільно володію англійською мовою… до мене тільки дійшло що… всі ці іноземці пишуть своєю мовою і чекають що з ними ти будеш спілкуватися їхньою мовою як їм зручно… і тут я вирішила не відповідати як завжди а як вони - писати тільки на українській. Подивіться реакцію… ми чомусь завжди поспішаємо спілкуватися як зручно іноземцям, а вони чомусь- ні… тому що мова для них святе,навіть біженцям присилають листи зі школи ( дітям) ,якусь інформацію тільки на німецькій, французській , англійській тощо… вони не заморочуюттся нам перекладати, а от нас змушують вчити їх мову. От я думаю, якщо б європейці були біженцями в нашій країні- ми б їм також надсилали листи тільки українською…?
Королева Сарказма• 11 декабря 2022
Автор, а как вы думаете на каком языке присылали государственные листы беженцам, которые ранее были в Украине ’От я думаю, якщо б європейці були біженцями в нашій країні- ми б їм також надсилали листи тільки українською…?’
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляникогда такого не было
Магазини, ресторани тощо.
В магазинах и ресторанах тоже украинский, если посетители говорят на другом языке, переходят на их язык, если знают. Если нет - используют гугл переводчик, как в любой другой стране
Tammy21• 11 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
В яку тему не зайдеш ви вічно щось комусь доводите, вічно у вас все наперекір.
Відьно вона у Франціїанглійською спілкується🤦🏼‍♀️
Абсолютно вільно. Звісно з тими, хто ії знає. Вас футболять? Я про ці випадки чула, сама пару раз стикалася з ігнором, але то виняток. Про Німеччину питання вже закрили, так?))))

Не знаю, що вам порадити, мабуть, тільки відкритися. Тоді, може, і я вас запам´ятаю)
Мини-бикини• 11 декабря 2022
Я недавно поновлювала свою резиденцію в Іспанії і було дуже приємно, що в поліції при видачі листка очікування прикріплювали інструкцію як забрати свою тархету українською мовою. Не зовсім коректно перекладено, але все зрозуміло.
автор Колдунья-вещунья • 11 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Кому вы должны и кто вас заставляет учить иностранный язык?
Я його вже давно вивчила… питання не в цьому… ви не вловили сенс у тому, що я помітила у ставленні іноземців до своєї мови і чому українці мають комусь догоджати, відразу переходити на англійську чи іншу іноземну мову… вони не поспішають… а говорять і пишуть як їм зручно… то і ми маємо писати і говорити на українській, а не пригати перед цими іноземцями і догоджати
никогда такого не было• 11 декабря 2022
Ответ дляПочемучечка
Але перекладачем при цьому користуються відвідувачі, а не персонал.
Ответ дляГравицапа
що саме цікаво? ви в Німеччині зараз? мабуть і місцезнаходження німецьке вказали, ось вам він и пише німецькою. потім англійською. нічого дивного
А перекласти спочатку що я написала… і я не в Німеччині , в іншій країні
Бла бла бла• 11 декабря 2022
Ответ дляTammy21

Не закрили як і не про Німеччину, я навіть вам доказувати нічого не хочу. В мене вільна французька, мене не футболять
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я думаю, что каждый человек может сам решить, что ему делать. Вопрос ещё - кто вас заставил выучить английский? Почему вы не сопротивлялись?
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляникогда такого не было
И?
Ответ дляЯниЯ
Что вы такого сделали, чтобы весь мир учил ваш язык? Подумайте над этим вопросом!
Весь світ буде вчити українську- от побачите і весь світ буде знати що Україна сильна і перемогла прокляту вашу русню…
никогда такого не было• 11 декабря 2022
Українська мова стала трендом року на Дуолінго і це дуже тішить!
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Даже уже учат. По сериалу ’Слуга народа’. Очень удивлялись, когда я им сказала, что это русский язык
Ответ дляПочемучечка
Я його вчила ще у 15 років… сама захотіла… купила словник… а у школі був французський… сама вивчила англійську- ніхто не примушував , потім поступила в інститут іноземних мов на англійський факультет.
Tammy21• 11 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
Так, стоп. А що з Німеччиною-то, це ж ви писали, що ’Жоден француз чи німець не буде з тобою спілкуватись англійською’. І ви ’доказувати не хочете’ після того як намагалися мене у брехні, чи в чому там, звинувачити)))
Реально, коли люди плюють з-за кутка, то я розраховую хоч на яку-не яку товщину шкіри та заточеність зубів.
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Прям на английский факультет? Так и назывался?
Ответ дляПочемучечка
Серіал» Слуга народу» не показник … взагалі…
Почемучечка• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не показатель чего?
Я такая боевая• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я не шукаю… самі пишуть день і ніч… просто стало цікаво чому це я повинна переходити на їхню мову… вони ж спілкуються на своїй… а я буду на українській… нехай перекладають як хочуть знайомства
Так турки на сайтах знакомств под любую страну переводят)Просто они больше заинтересованы найти партнершу) И что,вам отвечают на мове?
Кракадэ• 11 декабря 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Ну хоть Википедию откройте, если не знаете.
Відкрила. Скільки разів Ви там помітили слово ’колонія’ та ’імперія’? Чи Ваш освічений розум вірить у казочку про торгівлю та освіту, як джерело походження різних ’lingua franca’? Це ж дипломатична завіса для співчутливих і ’стурбованих’європейців. Ми ж не про античні часи та латину говоримо, а про англійську, іспанську, французьку. Про сучасність. Так от? Ви питали, що за ними стоїть? Кров. Кров народів, які змушені були відмовитись від своїх рідних мов. Кров в основі кожної лінгва франка. Про субстрат і суперстрат Ви, ерудитка, напевно, теж знаєте.
ПодругаМужа• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Шановна, але ж це таки міжнародний сайт знайомств - англійською ви повинні володіти як мінімум. Можливо і вони не спілкуються рідною мовою, тому і пишуть англійською
ПодругаМужа• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
А чому ви вважаєте що українці повинні знати англійську? Чому наприклад іноземці не повинні знати українську? Їм чому не соромно???
Це ви пішли на міжнародний сайт, а не вони на український.
ЯниЯ• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Удалено администрацией...
любименькая• 11 декабря 2022
Ответ дляПодругаМужа
Не заважайте авторці ліпити теорію ’арійської раси’)))
Лише вона одна понад усе, з іншими можна взагалі не рахуватись за її переконаннями.
Уходя дверю не хлопать• 11 декабря 2022
Ответ дляБла бла бла
Тобто - ми?
Жоден француз чи німець не буде з тобою спілкуватись англійською. В додному аеропорту Парижу жоднго вказівника англійською як і в місті в цілому, в Берліні теж.
Це тільки наші унікуми вимагали в префектурах в мого чоловіка щоб він їм з французької на мацкальській переводіль бо українську они не панімают ім тязєльо
Чего это? Я во Франции в аэропорту как раз на английском обзалась. Все спокойно отвечали. Это был вообще мой первый в жизни полет и даже не думала, что могут не ответить. И пассажиры в очереде на досмотры тоже мне советы на английском давали.
Етитьская богомышь• 11 декабря 2022
Ответ дляКракадэ
Хорошо, зайдем с другой стороны. Почему сейчас все массово учат английский язык? Великобритания давно утратила свое мировое господство.
АгатаХристя• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Неужели непонятно. Потому что нас, как нацию никто не уважает. Диктуют правила сильные мира сего. Когда Украина колонизирует полмира как Англия, будет задавать тон, а пока увы и ах. На алиекспресс китайцы тоже пишут на англ. Если бы вы познакомились с иностранцам, завязали отношения, тогда бы был более логичный вопрос про язык. А так, пока никто турнир на завоевывание вашей руки не обьявлял и желание за нее бороться тоже.
Ответ дляАгатаХристя
А от зараз Україна переможе … і це головне… і задасть тон… і без колонізації світу.
Я такая боевая• 11 декабря 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Правильно! Українці нікому нічого не винні… і в питанні мови також… чомусь іноземці не вчать українську, а чому ми повинні вчити їх мову і спілкуватися як їм зручно
Ну когда Украина станет ведущей мировой экономикой,когда самые умные будут мечтать жить и работать именно в Украине,когда получить вид на жительство будет престижно и трудно,когда туризм в Украину и отдых в Крыму будет считаться элитным, тогда и большое кол-во людей станет учить украинский,потому что он станет необходимым.Так же просто не учат языки от нечего делать,учат те,которые пригодятся в работе,бизнесе.
Ответ дляЯниЯ
Удалено администрацией...
Ваша відповідь не по темі… та я і не знаю хто такий фаріон)