Мандолина Бу• 11 декабря 2022
Де ви зараз купуєте одяг підліткам?
Чомусь я розгубилася. На цей рік ще більшість одягу є із запасів, куплених на інсайтах. Дещо довелося йти купувати на ринок (зимову куртку, теплі штани), магазинів немає, невелике місто. Я в шоці: ціни, якість, вибору немає ніякого, примірка на картонках... Де ви купуєте? На площадках на кшталт шафи теж дуже зменшився вибір. Дякую за відповіді.
Нафаня Маня• 11 декабря 2022
Я зараз з дитиною у Європі. Який тут величезний вибір масмаркету для дітей і підлітків
В Україні ж або дорогущі торгові центри, або базар. Чому в нас немає середнього сегменту для звичайних людей?
Мандолина Бу
• 11 декабря 2022
Ответ дляНафаня Маня
Це жах, раніше на ринку було більше вибору, а зараз немає нічого, купили щось аби купити, втомились, з поганим настроєм, якось так.
Organic• 11 декабря 2022
Ответ дляНафаня Маня
Так в Україні теж того шмаття багато. І не дорого.
Нафаня Маня• 11 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Де його багато якісного за вміняєму ціну? Щоб прийти в магазин, поміряти, а не вишукувати на ОЛХ і на Шафі і потім заморочуватися з поверненнями? Для мене купити дитині взуття це завжди квест. Або Інтертоп куди зайти страшно із-за цін, або ринок. Назвіть мені якісні бренди, які можна купити в Україні за вміняємою ціною
Organic• 11 декабря 2022
Ответ дляНафаня Маня
Назвіть в Європі. В мене дві сестри в Німеччині, разом з дітьми одягаються в Україні. Шерстяний, шкіряний, пуховий одяг важко знайти в них. Взуття і сумки те саме. Я в Краків часто їжджу в їхніх галереях такий самий ширпотреб і я в нас, а одяг, білизна саме польського виробництва дешево не коштує. Є багато достойних українських виробників, за доступною ціною. H&М, Haus i reserved я до уваги не беруть, однаково Китай всюди.
Нафаня Маня• 11 декабря 2022
В Декатлоні вділа дитину на зиму. В Україні і близько немає такого вибору: термобілизна, зимова куртка, штани з софтшелу, лижні рукавички, зимове взуття
Нафаня Маня• 11 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Навіщо пуховий одяг в Європі? Там зимою близько нуля
Organic• 11 декабря 2022
Ответ дляНафаня Маня
Італійські пальта в більшості на пуху, вони виглядають набагато краще синтетичних. З гігієнічної точки зору натуральний наповнювач здоровіше. В мене всі на пуху і в чоловіка і дітей.
Organic• 11 декабря 2022
Ответ дляНафаня Маня
Так його спокійно можна в Україну замовити, нічого особливого. Як буваю в Кракові заходжу, інколи і в руки немає що взяти.
Нафаня Маня• 11 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Без примірки замовляти, то кота в мішку купляти. В Україні і мене не було, що в руки взяти. А тут, де ми зараз, зовсім інша якість і вибір
Organic• 11 декабря 2022
Ответ дляНафаня Маня
Та в кожного своє поняття про якість і високу ціну. Я Декалтон ще 20 років тому замовляла в Україну, зараз вибираємо спорт одяг вищої якості.
Нафаня Маня• 11 декабря 2022
Ответ дляOrganic
А я не хочу замовляти, чекати, засмучуватися, що не підійшло і думати куди його потім діти. Я хочу, як нормальна людина піти в магазин, поміряти на свою дитину, отримати позитивні емоції за свої гроші, і вирішити проблему сьогодні на сьогодні. Відчуваєте різницю?
Organic• 11 декабря 2022
Ответ дляНафаня Маня
Чи це не доступно в Україні? Дешевий китайський ширпотреб тут теж є. Дискусію вичерпано
Нафаня Маня• 11 декабря 2022
Ответ дляOrganic
Автор саме робила наголос на тому, що не замовляючи на інсайтах, вона не має де вдягнути дитину. І я з нею цілком погоджуюся
Мандолина Бу
• 11 декабря 2022
Ответ дляOrganic
В тому ж і питання: де хто купує?
Нафаня Маня• 11 декабря 2022
Ответ дляМандолина Бу
В тому ж і питання: де хто купує?
В Україні на мій гаманець Waikiki