ПультОт_БМВ• 11 декабря 2022
Чи може натуральна руда жінка/дівчина виглядати розкішно?
Усі ми знаємо, що рудий колір волосся не входить до базових. Як ви вважаєте, чи може в образах цей колір виглядати розкішно, а така дівчина дорого, чи все-таки дешевить його власницю? Які базові/небазові кольори одягу на рудих виглядають найкраще?
ГугелП@лАмался• 11 декабря 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вони просто неймовірні , дуже гарні
Так. Обожнюю рижуль
Меряю линейкой• 11 декабря 2022
Про кольори нічого не скажу, але моя однокласниця руда від природи і просто красуня. З відомих жінок- Джуліанна Мур, розкішна.
РокерША• 11 декабря 2022
Есть шикарные, а есть не очень. Все зависит от кожи и насыщенности ’рыжины’
УжеВотДа• 11 декабря 2022
В сина товариш рудий і мама руда,таке густе розкішне волосся,в‘ється,копна
фан L.O.S.T.• 11 декабря 2022
Рыжие волосы предполагают рябое лицо и кожа не самая лучшая.
Светлые брови. И отсутствие ресниц
фан L.O.S.T.• 11 декабря 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Джуліанна Мур красуня. Не виглядає ’дешево’.
Сухая конопатая кожа, белёсые брови, предполагаю, что и ресницы такие, если бы не нарощенка
ПультОт_БМВ
• 11 декабря 2022
Ответ дляРокерША
Детальніше про шкіру, будь ласка. І про насиченість рижинки
ПультОт_БМВ
• 11 декабря 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Вони просто неймовірні , дуже гарні
Дякую! Нам приємно таке чути!
Звісно зараз ще можуть вас закидати тапками, це ж кідстаф, але то таке
ПультОт_БМВ
• 11 декабря 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Светлые брови. И отсутствие ресниц
Скажу вам, що якщо захищати шкіру від сонця, то не будеш рябою. Але так, це наша особливість, якій важко запобігти і яка не всім личить
культУра• 11 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
У меня малая русая, а летом выгорает в рыжий. Но не яркий такой, а рыжерусый. У нее в классе есть девочка рыженькая. Белая кожа, серые глаза.
РокерША• 11 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну вы не видели никогда тонкую кожу с очень близко расположенными капиллярами? Плюс сверху канапушки. Ресниц и бровей не видно. Волосы светло рыжие, не то блонд, не то пшеница. И это тоже рыжие. А теперь поставьте рядом ярко-рыжую, с медным насыщенным цветом волос, плотной однотонной кожей, с яркими бровями. Разницу думаю поймёте.
Кусочек Сыра• 11 декабря 2022
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
Это же окрашенные волосы
Все знаю вдоль и поперек )• 11 декабря 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Это же окрашенные волосы
Але вона від природи руда. І дочка в неї руденька.
ПультОт_БМВ
• 11 декабря 2022
Ответ дляРокерША
Так
БезПаспортаНеПродаю• 11 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Так
Рыжие волосы это так красиво! И конопушки очень украшают девушку если не слишком. Сколько знаю рыжих - все на них заглядываются. Красотки! Даже если обычная внешне то рыжие волосы превращают в красавицу. Я всегда мечтала иметь рыжий цвет волос и завидовала рыжим.
КарамбОлька• 11 декабря 2022
А відколи це колір волосся=розкішність? Це така маячня просто. Колір волосся-це те що доповнює або ні образ людини, не більше.
Можна бути блакитноокою блондинкою, з прекрасними формами, але при цьому не мати абсолютно ніякого шарму, бути ніякою. А можна бути середньостатичною шатенкою з зеленими очима і від тебе не будуть відводити погляду, бо ти вмієш себе нести і подати.
Звезда в шоке• 11 декабря 2022
Хіба колір волосся впливає на те, чи ви відчуваєте себе розкішною.
Алиса в стране Советчица• 11 декабря 2022
Рыжики самые красавицы, особенно когда и сами так считают !
ПультОт_БМВ
• 11 декабря 2022
Ответ дляeuhunter
’Усі ми знаємо, що рудий колір волосся не входить до базових.’
Що? Які такі базові? Що за нісенітниця?
Базові - це усі натуральні та пофарбовані під натуральні кольори волосся, крім рудого
ПультОт_БМВ
• 11 декабря 2022
Ответ дляКарамбОлька
А ви маєте рацію!
ПультОт_БМВ
• 11 декабря 2022
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Дякую від усіх рудих за комплімент! А у вас який колір волосся?
БезПаспортаНеПродаю• 11 декабря 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Каштановые, крашу всю жизнь. Ничего интересного.