Здесь на минутку• 11 декабря 2022
Порадьте затишну, заспокійливу книгу
Порадьте, будь ласка, щось затишне, спокійне, позитивне почитати (крім Гаррі Поттера)), щоб трохи відволіктися і розслабитися. З гарними описами і легким, цікавим сюжетом, бажано +/- на 300-500 сторінок). Люблю детективи (фанат Агати Крісті, можливо, щось схоже по стилю?), або щось в стилі Кульбабового вина Бредбері. Книгу, яку б можна було перечитувати під відповідний настрій.
ОхиИВздохи• 11 декабря 2022
Джоан Харрис, особливо ’Пять половинок апельсина’, та ’Ежевичное вино’. Не знаю, чи є онлайн українською. Самі книги є .
Чебурастик• 11 декабря 2022
Зов кукушки
Шелкопряд
На службе зла
Смертельная белизна
Дурная кровь
Серия книг Джоан Роулинг под псевдонимом Роберта Гэлбрейта
Шелкопряд
На службе зла
Смертельная белизна
Дурная кровь
ОхиИВздохи• 11 декабря 2022
Джоан Харрис раджу всі книги. Це вона написала відоме оповідання ’Шоколад’)
ОхиИВздохи• 11 декабря 2022
Ще пригадала Элена Феранте, не тільки Неаполитанский квартет, але інші оповідання теж гарні.
Здесь на минутку
• 11 декабря 2022
Ответ дляЧебурастик
Правда про справу Гаррі Квеберта
Читала)
Чебурастик• 11 декабря 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Детектив?
Чебурастик• 11 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Читала)
Если понравился, то посоветуйте и мне что-то из детективов 🙂
Я тоже фанат Кристи, чейза и тд. А так же Гарри Поттера))
Марічка• 11 декабря 2022
Я зараз слухаю аудіокниги Стефан Цвейг-всі оповідання.Мені дуже подобається
Здесь на минутку
• 11 декабря 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Дякую, почитаю уривок, можливо, замовлю. Люблю паперові книги)
Здесь на минутку
• 11 декабря 2022
Ответ дляЧебурастик
Зов кукушки
Шелкопряд
На службе зла
Смертельная белизна
Дурная кровь
Шелкопряд
На службе зла
Смертельная белизна
Дурная кровь
Придивлялася до них, але зараз в Книгарня Є нема жодної в наявності. Але є потрібні книжки для сина, і маю промокод, то шукаю і собі щось
Здесь на минутку
• 11 декабря 2022
Ответ дляЧебурастик
Спробуйте ’Пасажир’, якщо не читали)
Чебурастик• 11 декабря 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Спробуйте ’Пасажир’, якщо не читали)
Читала Гранже многое
Чебурастик• 11 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
Мишель Бюсси ’Черные кувшинки’.
О, даа. Мне очень понравилась.
ОхиИВздохи• 11 декабря 2022
Ответ дляЧебурастик
Детектив?
Ні, але цікаві, хочеться дочитати відразу всю.
Здесь на минутку
• 11 декабря 2022
А як щодо творів Агати Крісті під псевдонімом Мені Вестмакотт? Хтось читав,як враження?
Уравнобешенная• 11 декабря 2022
Тут на каналі огляди книжок є, собі з них іноді щось в список книг для читання обмраю
Синди Кроуфорд• 11 декабря 2022
Я ще на ’ковідну 1000’ купила собі Роксолану і збірник Жорж Санд.
Роксолану читала вперше,отримала максимум задоволення.
Жорж Санд просто люблю,можу перечитувати багато разів.
А ще багато разів перечитую Андре Моруа,багато чого.
Але це все не детективи.