Куздра• 11 декабря 2022

Принциповий покупець на АЗС та що з цього виходить

Наша АЗС в селі офіційно не заправляє газові балони, але якщо покласти його до багажника, накрити ковдрою, дати 20-30 гривень заправнику, то він його тихенько задує з мовчазної згоди "сліпих" касирів.

Стояла величезна черга сьогодні на заправку. Й крутелики на Лексусах, й діди на Тавріях. В усіх балони, каністри. Чолов´яга на сусідній колонці заплатив 500 гривень на касі, та не дав нічого оператору колонки, типу "я вже заплатив гроші за газ, чого тобі треба"? Заправник його відправив назад до касирів, які кажуть "а що ж ви не сказали, що в вас балон, ми взагалі балони не заправляємо, ось і оголошення висить на дверях, можемо вам гроші повернути, якщо вас щось не влаштовує". Покупець почав кричати, материтися, дзвонити в поліцію-пожежну-швидку, оператори віддали йому гроші, по гучномовцю оголосили на всю чергу "газові балони не обслуговуємо". Всі ми залишилися без газу, бери де хочеш, більшість маленьких заправок поблизу не працює, коли немає світла (а немає його вже декілька діб)

Дуже "дякуємо" таким принциповим людям, які роблять й без того важке життя ще більш нервовим. Чи я не права у своїх емоціях та чоловік - справжній молодець та борець з побутовою корупцією?
JENYABEST• 11 декабря 2022
Возможно хозяева АЗС задумаются и будут заправлять балоны официально и все будет ок.
anta_res• 11 декабря 2022
Той газ не побутовий. Він не має запаху. Ось тому і не повинні заправляти.
Kristinka2106• 11 декабря 2022
Ответ дляJENYABEST
Официально нельзя. Работаю на азс и знаю что это такое.
автор Massaraksh • 11 декабря 2022
Ответ дляJENYABEST
А їм це ось прям зараз навіщо? Нові технічні умови розробляти, вводити їх в експлуатацію в інстанціях, половина з яких працює аби як. Їм легше заборонити зовсім, щоб взагалі не мати проблем з цим питанням. Свій прибуток вони й так отримають з машин, як і раніше
JENYABEST• 11 декабря 2022
Ответ дляKristinka2106
Ну где то же балоны заправляют ?
Аноним Первый• 11 декабря 2022
Ответ дляJENYABEST
Офіційно це не може робити жодна азс в світі. Це роблять на спеціальних заправних станціях, ставлять пломбу , що посвідчує сертифікованість балону і безпечність, а вже тоді продають ті балони, в обмін на пусті. То ж в даному випадку , дійсно постраждають невинні люди, які залишилися без газу, а альтернативи в нас немає. В нас не розповсюджено і не налагоджено продаж газу у балонах для побутових споживачів.
lilyD• 11 декабря 2022
А хіба пропан підходить для заправки балонів?
Йду гуглити…
JENYABEST• 11 декабря 2022
Ответ дляMassaraksh
Если они не хотят развиваться и прибыли достаточно то так и будет.
А если хотят заработать, все будет возможно даже кто то в очереди бизнес откроет раз такой спрос.
Kristinka2106• 11 декабря 2022
Ответ дляJENYABEST
Ну где то же балоны заправляют ?
Ну вот так втихаря. У нас заправщики мутились,а я после того как балон чуть не рванул,нафиг посылаю с балоном. Хотя действительно очень много людей просят заправить,другие операторы заправляют,я больше нет
Конкордія• 11 декабря 2022
Тепер балон треба буде прикривати двома ковдрами...
Love_Love_Love_• 11 декабря 2022
Ответ дляJENYABEST
при чому тут взагалі розвиток🤦🏼‍♀️як можна розвиватись в обхід законам.
Просто мовчки йшли на зустріч людям доки якийсь придурок не попався
автор Massaraksh • 11 декабря 2022
Ответ дляJENYABEST
Там дуже складна процедура з сертифікацією. Воно того не варте з точки зору отриманого прибутку з того газу
JENYABEST• 11 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Я вот сейчас вспоминаю у нас в городе пару точек для заправки ( у нас на даче балон, но так как я этим не занимаюсь, я и не вникаю сильно ) и я же говорю раз такой спрос откроются еще
Kristinka2106• 11 декабря 2022
Ответ дляlilyD
Йду гуглити…
Конечно
Аноним Первый• 11 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Заправляли на ліво балони в нас завжди, багато років. Таке не тільки зараз робити почали.
lilyD• 11 декабря 2022
Ответ дляKristinka2106
Конечно
Вже вивчила питання)
Дякую
tirin• 11 декабря 2022
Сложный вопрос. Пугает то, что сейчас все назаправляют этих балонов и в дома понесут. Если балоны не сертифицированы и никто не отвечает за их безопасность, то перспективы не радостные.
JENYABEST• 11 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Ваше предложения противоречат.
В обход закона нельзя и в тоже время какие хорошие люди....
agata116• 11 декабря 2022
Прибила б цього козла.
Горськ• 11 декабря 2022
Поідете в інший день.Я так заправляю каністри з дизелем на генератор.
JENYABEST• 11 декабря 2022
Ответ дляKristinka2106
Ну как по мне вы очень правильно делаете.
peti• 11 декабря 2022
Ответ дляJENYABEST
Для того, що б заправляти балони, АЗС повинна мати ліцензію, а балони бути повіреними. По факту у нас дуже мало хто має ліцензії, а повірку пройти теж дуже важко.
Deniza• 11 декабря 2022
Ответ дляJENYABEST
Офіційно це буде значно дорожче (хоча безпечніше). Експертизи балонів, купа нових правил тощо... і всі поїдуть заправляти дешевше до сусіда.
peti• 11 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Зараз це популярним стало.
Линусик 2641• 11 декабря 2022
заправщик тоже жадный оказался. Пропустил бы одного жадного клиента.
Так имел левак с других . А тут лавочку прикрыли.
Murrr4a• 11 декабря 2022
Ответ дляanta_res
Який це - той. І з чого ви взяли, що він не має запаху. Ми заправляли багато разів балон на заправці пропаном -бутаном для газової плити на дачу, - від смердить так само, як і побутовий.
Shaan• 11 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну да, таки добри, шли на зустрич, но только не забывайте денежки мимо кассы им в карман а то доброта сразу заканчивается. Бесплатно доброты уже нет (и это при том, что люди этот газ полностью оплачивали)
Shaan• 11 декабря 2022
Ответ дляЛинусик 2641
Ой, да они своего не упустят. Сейчас свидетели разъедутся и они через пол часа снова начнут так же барыжить. Вот же ж точно - кому война, кому мать родна.
Love_Love_Love_• 11 декабря 2022
Ответ дляShaan
Якої мимо каст в карман🤦🏼‍♀️шо ви пишете.
amina• 11 декабря 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
А куда деваются 20-30 гривен заправщику? В кассу он их по-вашему потом относит?