Чебуратор• 11 декабря 2022

Електропростинь beuer, де купити? Брату в бліндаж

Подивилась, такі ціни, капець. Чим вони відрізняються, де взяти цю фірму дешевше? Хочу якісну, бо у нього волого в бліндаже.
Радостина• 11 декабря 2022
Рассмотрите Medisana
Пончик Солнечный• 11 декабря 2022
Куди він її вмикати буде? Від павера вона працюэ? Висушити бліндаж спочатку окопними свічками.
автор Чебуратор • 11 декабря 2022
Ответ дляПончик Солнечный
Там є електрика. Бліндаж виявляється новий, тому сирий. Поки вони висушатб його, то перехворіють всі. Треба вже зараз грітися
Бронетапок• 11 декабря 2022
Не таку як аи пишете, але якісну можна на німецькому Lidl замовити, то хоч якість норм.
автор Чебуратор • 11 декабря 2022
Ответ дляБронетапок
Та то довго чекати
Як уявлю, що він там мерзне, аж серце розривається
Бронетапок• 11 декабря 2022
Ответ дляЧебуратор
Та то довго чекати
то ж так, розумію вас, я щодня думаю про цих хлопців, йде дощ сьогодні, Боже, як вони там бідні, мокрі, в холоді.
Бронетапок• 11 декабря 2022
на промі Електроковдра SilverCrest SWKD 100 A1
це ця ж тм з лідла, в наявності
ВЫВсеВрете• 11 декабря 2022
Теж цікавлюсяцією темою. Тут в продавалці радили купити турецького виробника. Втричі дешевше, ніж та, що ви дивитесь, але при цьому якісна і надійна (я, якщо що, то ще не брала, але думаю, немає змісту переплачувати).
KROX@• 11 декабря 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Я купила той фирмы, что автор смотрит, именно после того, как начиталась отзывов про турецкие и китайские. В сырой блиндаж такую точно не рискнула бы.