Брынза• 11 декабря 2022

Приготовление еды забирает много сил

И энергии. Я потом отлеживаюсь. Почему так?
Чебураха с перцем• 11 декабря 2022
Ответ дляБрынза
Не люблю. Много времени занимает. Когда не работала - даже торты пекла. А сейчас... салат сделала и устала
Только от готовки устаете? Может Вам какие витамины пропить?

Шмоточницаца• 11 декабря 2022
Ответ дляБрынза
Що за салати Ви робите?
автор Брынза • 11 декабря 2022
Ответ дляШмоточницаца
Що за салати Ви робите?
Мимоза
автор Брынза • 11 декабря 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
Пью.
Нет, вообще слабая
Чебураха с перцем• 11 декабря 2022
Ответ дляБрынза
Пью.
Нет, вообще слабая
Мне витамин Д не плохо помогает.
Шмоточницаца• 11 декабря 2022
Ответ дляБрынза
Мимоза
Замініть на просто овочі, щоб не гратися із шарами. Якщо є діти та чоловік, порізати кожен по своєму овочу, то і салат готовий.
автор Брынза • 11 декабря 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
Мне витамин Д не плохо помогает.
Какой пьете? У меня был 12, подняла до 24. Мало
автор Брынза • 11 декабря 2022
Ответ дляУси Пуси
А мене все сили забирав, щоб не робила.
Це моя проблема вже багато років, одне розумію для себе, щось з гормонами, але медично довести не виходить
А какие анализы сдавали?
Чебураха с перцем• 11 декабря 2022
Ответ дляБрынза
Олидетрим 2000 пью 2р в день.

Катастрофа• 11 декабря 2022
Ответ дляШмоточницаца
Оце ви порівняли...
В дати чоловіку вареної моркви замість мімози?
Мій точно не зрозуміє

Але мене приготування їжі абсолютно не обтяжує)
Сьогодні готувала мімозу, взагалі не помітила процес
автор Брынза • 11 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Оце ви порівняли...
Мій точно не зрозуміє

Моя мама тоже любила готовить. Я как вспомню, и пирожки, и торты, помимо основной еды. На мне природа отдохнула...
Стекловыжималка• 11 декабря 2022
Ответ дляВсеЧетко
Ну если готовите котлами - неудивительно)
А як готувати на сім´ю з 4 чоловік?
Всі вдома,я і діти на дистанційні,чоловік на обіди додому приходить.Приходиться варити котлами.Щоб того борщу хоч на два дні вистачило.
Шмоточницаца• 11 декабря 2022
Ответ дляКатастрофа
Оце ви порівняли...
Мій точно не зрозуміє

У всесвіті існують інші салати, окрім мімози. і той самий вінегрет, який можна порізати просто, і із свіжих овочів, який робиться за 5 хвилин (але тут такий момент, що не у всіх є свіжі овочі і це нормально), морква+ капуста і т.п. Що до чоловіка- якби я була дуже стомлена і мій чоловік кривив морду на те, що я щось не приготувала, приготувала щось простеньке або замість мімози зробила овочеву нарізку чи відкрила банку огірків маринованих, то вже я б не зрозуміла, а що взагалі відбувається і нафіга мені цей чоловік. Бо в сім‘ї якось заведено підтримувати та допомагати один одному, а не тупати ніжкою та топити того, хто потребує допомоги.
Манный комочек• 11 декабря 2022
Просто не любите готовить? Я готовку люблю ,а вот после уборки такое состояние как у вас.
Катастрофа• 11 декабря 2022
Ответ дляШмоточницаца
Я десь писала, що мій чоловік тупає ніжкою?
Я, доречі, готую далеко не кожен день.
Ну, от на вихідних зварила борщу та запекла м´ясо. Мімозу приготувала.

Хто хоче -їсть. Не хоче -НУ його проблеми.
Уси Пуси• 11 декабря 2022
Ответ дляБрынза
А какие анализы сдавали?
Всі можливі по симптомах, і вони в межах норми.