Королева Сарказма• 12 декабря 2022
Відчуваю себе останньою какашкою
Живемо в сім´ї. Зараз з усіх боків готуються до Різдва. І ялинка, і пряників напекли, і будинок з пряників робили, і запрошують на концерт.... Ні , ми підтримуємо їх. Посміхаюся. Але в душі так хочеться щоб відчепитися від мене зі своїм різдвяним настроєм. Ну немає у мене його. Коханий на передовій. Батьків більше року не бачила. Сім´я вже планує що в квітні підемо на наступний концерт. А я дивлюся квитки додому.
Королева Сарказма
• 12 декабря 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
То їдьте вже і не псуйте людям свята.
Квитки на січень тільки
Я вся ваша• 12 декабря 2022
Держитесь,все будет хорошо.После черной полосы всегда белая.Ну и это трудно жить с кем то,тем более при таких обстоятельствах.Обнимаю вас.
Королева Сарказма
• 12 декабря 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Дякую
.
Fashion_besties• 12 декабря 2022
Они думают что Вам помогают, пытаясь вовлечь в свои планы и это создаст праздничное настроение. Уедьте на праздники к подруге например, всем так будет лучше
Королева Сарказма
• 12 декабря 2022
Ответ дляFashion_besties
Тут нікого немає. Так робить не лише сім´я, де ми живемо. Їх сусіди. Інші люди в містечку. Звуть на вечерю, погуляти з дітьми, на різні активності. Я з усіх сил намагаюся . Благо, профдеформація допомагає. Зовні навіть дуже близькі люди не завжди розуміють коли я дійсно радісна, а коли то маска. І я чесно, дуже дуже їм всим вдячна.
А потім заходжу в кімнату і відчуваю повністю безсилою. Бо вся енергія на ’ щастя’ пішла. Тому мені й соромно, що люди стараються. А я повноцінно не можу це оцінити.
Fashion_besties• 12 декабря 2022
Ответ дляКоролева Сарказма
То не треба фейкувати, знайдіть зайнятість якусь собі онлайн (типу вчити мову або роботу тощо) і коректно відмовляйтися, посилаючись на непереборні обставини :)
Королева Сарказма
• 12 декабря 2022
Ответ дляFashion_besties
Я працюю, вивчаю мову. Постійно відмовлятися ще більш не ввічливо. З одною з знайомих ми дітей на заняття разом водимо. Я з великим трудом відстояла , що туди ми самі їздити будемо, а вона лише назад забере.
По факту це не така й проблема. Виключно настрою. Так співпало. Сподіваюся, що дуже скоро ми переможемо і все буде добре
Альфред Шнитке• 12 декабря 2022
Автор, в Европе, вообще, а в Германии, в частности, Рождество это большой праздник. У людей своя жизнь и хотя бы, из чувства уважения, не надо делать кислый фейс и страдающее лицо. И, поверьте, после Вашего отъезда они вздохнут с облегчением.
спальное место• 12 декабря 2022
У всіх так, тримайтеся. Я поїхала в березні і попала на Великдень. Це був емоційно найгірший день мого перебування там, бо всі навколо так стараються тебе розвеселити, а ти як статуя нічого не відчуваєш. Єдине, що мене підтримало тоді, що мене залучили до великого прибирання будинку.
Але я вже повернулася.
спальное место• 12 декабря 2022
Ответ дляАльфред Шнитке
Проблема в тому, що прихоіувати емоції - це зайві витрати ресурсу, коли його і так мізер. Автор не засуджує місцевих за їхній хороший настрій, автор не має сил грати не свою роль.
Сладко-соленая• 12 декабря 2022
Неблагодарная вы какая-то.
Люди стараются вам подбодрить и сделать праздник вам и ребёнку.
Королева Сарказма
• 12 декабря 2022
Ответ дляСладко-соленая
Неблагодарная вы какая-то.
І? У вас є різдвяний настрій? У мене його немає. Де я його візьму? Поділіться. Бо я не знаю. Таких неблагодарних, як ви виразилися, дофіга. Просто багато хто не зізнається про це.