Грушки-яблочки• 12 декабря 2022
Ремонт планшета. Киев.
Девочки, подскажите пожалуйста, может знаете, где в Киеве качественно сделают и быстро планшет? Замена стекла. Нужен планшет ребенку , в сервисном долго будут делать. Я бы хотела отдать частно сделать и чтобы хорошо поменяли. Может кто-то менял или знает, желательно левый берег, буду очень благодарна.
МЧСница• 12 декабря 2022
Частно и качественно...
Вы уверены, что из него вам не выймут родные составляющие?
Мы носим, если надо в АКS
Губка Боб• 12 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Частно и качественно...
Мы носим, если надо в АКS
Ну автор не говорила о недорого, потому вполне можно найти
буреЛОМКА• 12 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Частно и качественно...
Мы носим, если надо в АКS
Окрім офіційного сервісу в якості будь якого ремонтного ательє не можна бути впевненим навіть на 50%
МЧСница• 12 декабря 2022
Ответ длябуреЛОМКА
А я в тих, про який писала, впевнена на всі 500%.
Оскільки вони вже довгими роками перевірені.
буреЛОМКА• 12 декабря 2022
Ответ дляГубка Боб
А дорого, це якісно? Я собі можу й сама безкоштовно поміняти не маючи відповідної освіти, ось там згадували АКS, це взагалі рукожопи і некомпетентні уроди, 2 рази звертались і 2 рази напартачили, втрачений час не беру до уваги
буреЛОМКА• 12 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
А я навіть 5% не довіряю вище озвученими, двох разів вистачило
МЧСница• 12 декабря 2022
Ответ длябуреЛОМКА
А навіщо вам уроди, якщо можете самі?
МЧСница• 12 декабря 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Ви пропонуєте автору свої безкоштовні послуги?
Чи так, поскиглити зайшли про свої два рази?
Бо предметної відповіді автору ви так і не надали.
буреЛОМКА• 12 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
А навіщо вам уроди, якщо можете самі?
Так от після уродів довелося самій освоювати мілкий ремонт по типу заміни плат, дисплею, сенсору, чоловік навіть bga пайку освоїв якраз після уродів з aks сервісу, довелося
буреЛОМКА• 12 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Я пропоную автору звертатись виключно в офіційний сервіс, аби не нарватись на уродів по типу aks
МЧСница• 12 декабря 2022
Ответ длябуреЛОМКА
Дякую, що розшарилися лля автора на 10 відповіді
буреЛОМКА• 12 декабря 2022
Ответ дляМЧСница
Я про це писала автору ще в першому своєму повідомленні, і якби не побачила , що вихваляють рукожопих уродів більше би не писала
МЧСница• 12 декабря 2022
Ответ длябуреЛОМКА
В першому своєму повідомленні ви переконували мене, зменшуючи мій кредит довіри до aks