Пффф 100%• 12 декабря 2022
Де купити гарні ялинкові прикраси?
Тут колись була тема, я загубила.
Про сайт зелена знаю, але там більш менш гарні іграшки дуже дорого. А пам’ятаю показували тут такі красиві з адекватними цінами. Дякую.
Пффф 100%
• 12 декабря 2022
Ответ дляДобрая свекровь
В епіцентрі на будь-який смак
Хочу онлайн
Тётушка Лошадь• 12 декабря 2022
Ответ дляДобрая свекровь
В епіцентрі на будь-який смак
Да, согласна. Я там тоже покупаю. Из стекла. Каждый год по 3 игрушки
Пффф 100%
• 12 декабря 2022
Ответ дляДобрая свекровь
Є й онлайн
Подивлюсь що у них є, минулого року цікавих гарних онлайн не бачила.
Пффф 100%
• 12 декабря 2022
Ответ дляТётушка Лошадь
А оцей деко їх магазин же? В мене тут поруч є. Там може бути?
Добрая свекровь• 12 декабря 2022
Ответ дляПффф 100%
Так, теж є там
Пффф 100%
• 12 декабря 2022
Ответ дляДобрая свекровь
Так, теж є там
Оооо, піду сьогодні. Дякую за підказку 🥰
Да, я блондинка!• 12 декабря 2022
Ответ дляПффф 100%
Київ
Не знаю в якому Ви районі, але я поціновувач ялинкових прикрас, у мене ціла колекція.
Епіцентр відкидаю відразу, там 90 відстоків фуфловий Китай.
Кожного року, на м.Дарниця, старий вихід в строну Дитячого світу, чи то 4 чи то 5 палатка, привозять ялинкові іграшки з фабрики. Доступні ціни і різного формату. Ще колись вони були на Даринку.
Але як цього року у звязку з війною не знаю. Ще ні там, ні там я не була. Але планую сходити.
Пффф 100%
• 12 декабря 2022
Ответ дляa.ostroverh
Bonadecor.com.ua
И тут в инсте брала
Гарненькі, дякую 🙏
a.ostroverh• 12 декабря 2022
Ответ дляПффф 100%
Гарненькі, дякую 🙏
Ну ще в zelena, але там цінник)))
І наче в батлерс
Пффф 100%
• 12 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Це мені далеченько їхати.
Пффф 100%
• 12 декабря 2022
Ответ дляa.ostroverh
Ну ще в zelena, але там цінник)))
І наче в батлерс
Я там купувала. Але я ще ж не беру скляні, а це дуже звужує вибір. І цінник в зелена так, високуватий, ще й завищений на самі якісь звичайні. Пам’ятаю дівчата минулого року кидали сайти де ці простенькі були нормально дешевші
Да, я блондинка!• 12 декабря 2022
Ответ дляПффф 100%
Це мені далеченько їхати.
Зайдіть на сайт Фабрика ялинкових прикрас Клавдієво ТАрасово. ТАм у них є інтерет магазин, можливо підберете щось собі.
Да, я блондинка!• 12 декабря 2022
Ответ дляПффф 100%
А Вам Не скляні потрібні?
Тоді йдіть в Епіцентр, там того добра вистачає.
Пффф 100%
• 12 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
А Вам Не скляні потрібні?
Не скляні, це не тільки пластик, є чудові полімерові, фарфор, метал, ще якісь матеріали.
Да, я блондинка!• 12 декабря 2022
Ответ дляПффф 100%
Я зрозуміла. Тоді в Епіцентр. ТАм багато всякого.
Пффф 100%
• 12 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
А Вам Не скляні потрібні?
Є в мене пташки гарненькі і кульки навіть з бісеру.
З ниток навіть є.
Пффф 100%
• 12 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Я оно купила верхівку дорогу скляну, розбили, придавили, так шкода, ще й діти ці кульки вішають, з рук випадають.
Да, я блондинка!• 12 декабря 2022
Ответ дляПффф 100%
Ну коли діти і коти в хаті, то так, вірю, що скляним будуть вафлі. У мене покищо лише я і чоловік, то можу собі дозволити таку розкіш як скляні іграшки. Дуже їх люблю. Колекціоную вже багато років.
a.ostroverh• 12 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Я в этом году ёлку не ставлю)
Не готова я снимать кота с верхушки))) и собирать стекло
Лысый спокойный, а это чудовище)))
Надеюсь перерастет
Я каждый день гнома зелёного на место ставлю, она его таскает, и тую колючую жевала
Лысый спокойный, а это чудовище)))
Надеюсь перерастет
Да, я блондинка!• 12 декабря 2022
Ответ дляa.ostroverh
Я в этом году ёлку не ставлю)
Лысый спокойный, а это чудовище)))
Надеюсь перерастет
Лысый спокойный, а это чудовище)))
Надеюсь перерастет
Ответ дляДа, я блондинка!
Так і в епіцентрі є з фабрики.
Там достойні варіанти є.
Я купую парочку щороку, бо досить дорого якісні і красиві. От за 5 років вже пів ялинки краси є. Решта з дитинства іграшки, їх теж люблю
Там достойні варіанти є.
Да, я блондинка!• 12 декабря 2022
Ответ дляРойЛеля
Так і в епіцентрі є з фабрики.
Там достойні варіанти є.
Я на вихідних була там, нічого не сподобалось. Ще схожу кудись подивлюсь. Я щороку купую 1 чи 2 але дорогі і красиві. А цього року настрій через війну не той.
Пффф 100%
• 12 декабря 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Я теж хочу декілька гарних, тоді наче і ялинка як нова)