Свій відпочинок, парки, моря, океани, палаци, кафе, ресторани, пентхаузи тощо. Що з ними, невже не розуміють? Раніше думала про багатьох знайомих, що нормальні, розумні люди, а тут понеслося - інста, фейсбук, тік ток... Це лише я якось так реагую, і це нормально, вже хочеться написати в Фейсбук пост, що люди, агов, навіщо це?
dajkiri-irina• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Що запитали? Повторіть, будь ласка, світло пропадала, я випадала трішки.
Выше
Ответ дляОленаЯ
Там є і адекватні друзі, тому соцмережі мені потрібні.
Ну то лишіть собі адекватних на вашу думку і все, живіть спокійно. Але ж ви все одно будете шастати по сторінках тих кого видалили, бо буде цікаво, і щоб поговорити було про що, какаху свою на когось вилити щоб було
Ответ дляОленаЯ
По тихому.
Оце ’по-тихому’ звучить як заборона людині проявлятись
Емігранти і так, частіше всього, відчувають величезну самотність. Немає ні з ким поговорити, ні на кого покластися.
А тут ще й людина, яку взагалі не цікавить як там мені в чужій країні з дитиною, починає фукати і розказувати як не треба отсвечивать
Ответ дляdajkiri-irina
Я ждала этого комментария. Подпишусь миллион раз. Я тогда плакала и говорила’почему,почему я живу в этом регионе,лишилась всего,а всем остальным по...,все живут,гуляют,путешествуют?’Или это потому,что никого не коснулось,кроме нас?
Співчували, боялися, допомагали, воювали чоловіки в АТО.
shkoda_anna• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Так я не про Вас, не про себе, а про 25, 38,44 річних вдів, матерів, задумайтесь глибше, що всі ці штурми, атакт, це життя, здоров´я чиїхось дітей, чоловіків. Це друзі, сусіди, родичі, знайомі. Я про це, про почуття інших.
Почуття вдів, матерів і дітей зачепив і розбив в злам хворий і злий диктатор, а не люди які намагаються вижити де-інде.
Насправді матері чи дружині, що втратила найдорожче абсолютно байдуже, що хтось, десь виклав фото у моря.
Леди Репях• 12 декабря 2022
Автор, Вы правы.
Более того: я вообще не понимаю, зачем взрослому человеку регулярно освещать свою жизнь в ФБ и т.д. У многих это, как мания. Я понимаю, подростки и студенты, постят свои вечеринки, у них своя тусовка) Но целые семьи взрослых людей, которые постят свои спортзалы и чашки кофе...Это такой дурной вкус.
oksigen_ks• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Ви не розумієте суті прочитаного? Радіти можна всім і ще й потрібно, але нащо це ФБ, мільйонам чужих людей, щоб що?
А вы не розуієте сути соц сетей? Зачем тогда там регались?
А зачем на форуме выставили свое нг настроение? Где эмпатия к советчицам, которые не могут себе это позволить, потому что дома у них больше нет или лишились работы. Их детки тоже хотят нг настроение, позитивные эмоции на др, а вы им сердце рвете. Вам не стыдно?
Леди Репях• 12 декабря 2022
Ответ дляoksigen_ks
Одно дело - анонимные советчицы, другое - твой круг знакомых.😎
Ответ дляМарина ФР
Не ходжу по сторінках,вони рядком вгорі, в сторіз висять. Це Ви зі свого досвіду користування фейсбуком ділитесь?
shkoda_anna• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Бо качечки, дерева доступні всім, а моря, океани, парки ні.
Навпаки цікаво те, що не бачив. Кому цікаве те дерево, якщо навкруги їх тисячі?
Ответ дляОленаЯ
Ну то хай висять, не відкривайте, не дивіться, не травмуйте себе. І нащо вам соц мережі? Бо там є пару адекватних? Ну то з ними можете по телефону спілкуватись. Ну так щоб взагалі не бачити хто як живе. Чи для вас адекватні, то ті що гірше вас живуть?
shkoda_anna• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Самі лізуть.
Це ви лізете, у фейсбуці якщо не натиснути на сторіз то вони не ввімкнуться!
Ответ дляshkoda_anna
Виставляйте й далі, людині, яка втратила, боляче, всі знають, хто джерело зла, алеинавіщо рани довбати.
Ответ дляЛеди Репях
Автор, Вы правы.
Це смішно, особливо, коли якісь дорослі, ніби розумні люди, і тут таке.
Ответ дляОленаЯ
Але ж вони або були в цій реальності, або читають, бачуть, яка реальність тут, я мовчу про фронт.
Я вас прекрасно розумію. Для мене нормально, коли людина демонструє своє будення, але виставляти розваги та подорожі, то занадто для нашого часу. Мене лікують подорожі від сьогодення. Але мені соромно демострувати їх оточуючим, бо вихваляння не на часі. Це мій сімейних архів цих непростих часів. Як я можу виклади фото, коли батьки та деякі друзі сидять без світла, коли деяких більше немає.
Ответ дляЮния13
автор, а как вы относитесь к своей улыбке на лице?или вы совсем сейчас не улыбаетесь....если так масштабно мыслить, то Украина вся в трауре, и даже улыбку можно подвергнуть критике
Чесно, посмішка з´явилася десь в середині травня, а до цього - це було щось жахливе - сивина на 4 см, понурий, переляканий погляд, відчуття страху тваринне.
oksigen_ks• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Ні, не бісить, якби він був таким, я б його не поважала, фу. Монако - то взагалі дно.
Тогда какое вам дело до «морд» чужих мужей? Своего рассматривайте и поважайте. Остальные как-то переживут без ваших оценочных суждений
shkoda_anna• 12 декабря 2022
Ответ дляОленаЯ
Людині яка втратила когось все життя буде боліти, так тепер нікому ніколи фото не можна виставити?
Ответ дляoksigen_ks
Знайшла багато друзів, однокласників, одногрупників, колег. Реєструвалася років 13 тому