Кундалини• 12 декабря 2022
Хочу купить Айпад безопасной покупкой олх Польша
Девочки, кто так покупал? Хочу купить Айпад, недешевые, продавец от меня очень далеко. Чем я рискую? Читала гарантии, олх гарантирует возврат денег если товар пришел не новый, битый перепакованный и прочее.
Айпад новый, запакован. Цена привлекательная
Бабканадвоесказала• 13 декабря 2022
При купівлі безпечною пересилкою від Олкс ви маєте добу на підтвердження того, що отриманий товар є Ок чи ні. Навіть, якщо ви нічого не вкажете, це розцінюється, як позитивний результат і гроші відправляються продавцю. Тобто у вас є рівно доба, щоб зрозуміти , що це не підробка китайська , що він не після ремонту із заміною екрану на китайський ( наприклад), що він робочий і без глюків.
Якщо щось не так - ви маєте до малину кінця терміну написати це на Олкс із чітким вказанням причини повернення та доказами ( фото наприклад)