Зарядка для хачапури• 12 декабря 2022
Посоветуйте самые трешевые выпуски "Міняю жінку"
Про Гигу прочитала и захотелось хоррора на ночь.
Я могу вспомнить только выпуск с Анжелой, у которой хата заставлена всяким хламом под потолок ))
Интеллектуальные оладьи• 13 декабря 2022
Анжела - це концентрат трешу
Я часто раніше згадувала її - от що з нею після 14 року
101% це люті ватники - беззубий папка скоріше всього пішов вбивати українців
Ответ дляZelenkа
А який це випуск? Ще про актрісу тітку з Києва треш, але там просто хвора, здається
Ну і мама з Тернополя теж значно на камеру попозувала.
Левый Локоть• 13 декабря 2022
Ответ дляИМХОля
Ота танцівниця, що на «Міняю жінку» жерла з чоловіком з одноразового посуду, бо була погана господиня, а тоді прийшла на «Майстер шеф» і казала, що вона багіня кулінарії.
а який це випуск?