Начальник Анонимов• 13 декабря 2022

Що смачніше копчена підчеревина чи грудінка?

Мирного неба, дівчата.
Заказую на свята у мясника копченості.
І на мій список замовлення, він мене питає Вам підчеревину чи грудінку?
На моє запитання в чому різниця, відповів, що у підчеревини більше м´яса.
Сказала чоловіку, а він каже: дивись, щоб жорстке не було.
Дівчата, хто в темі, поясніть, що краще.
Результат:
вже голосів: 30
12 (40%) Краще підчеревина
11 (36.67%) Караще грудінка
7 (23.33%) Інше
Репетиторша• 13 декабря 2022
Почеревка жирнее.
Тётушка Лошадь• 13 декабря 2022
По разному бывает, зависит от свиньи и чем ее кормили. Подчеревина более мясистая чаще всего, мясо не жесткое
автор Начальник Анонимов • 13 декабря 2022
Ответ дляТётушка Лошадь
А что вкуснее?
Тётушка Лошадь• 13 декабря 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
А что вкуснее?
По вкусу одинаково, только в грудинке больше сала, а в подчеревке мяса.
ЯНаПэПэ• 13 декабря 2022
Смачніше підчеревина.
Тётушка Лошадь• 13 декабря 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Смачніше підчеревина.
Мы с вами запутаем так автора
Малая Налегке• 13 декабря 2022
Мабуть, коптить він однаково. В шматочку грудинки буде більше сала. Мені грудинка подобається, але все смачно, що вдало приготоване.
Тётушка Лошадь• 13 декабря 2022
Автор, если хозяин свиньи говорит, что подчеревка не жирная у него берите ее.
Ответ дляЯНаПэПэ
Смачніше підчеревина.
Дякую, підкажіть будь ласка ще що смачніше корейка чи шия?
Ответ дляТётушка Лошадь
Ответ дляМалая Налегке
Тётушка Лошадь• 13 декабря 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Шея жирней и мягче, корейка на кости будет сухой и твердой ИМХО, ее нужно уметь готовить. Вообще на любителя, вот мой муж любит корейку он любит мясо без намека на жир, а я предпочла бы шею. Делайте выбор исходя из предпочтений вашей семьи.
Ответ дляТётушка Лошадь
Спасибо
Тётушка Лошадь• 13 декабря 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Спасибо
Пожалуйста
ЯНаПэПэ• 13 декабря 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Шия.
Малая Налегке• 13 декабря 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Спробуйте все) Шия може бути жирною, запитайте. Я б взяла корейку і грудинку. Один шматок буде дієтичний, а інший з салом)
ША все! я пришла• 13 декабря 2022
корейка це балик, зовсім прісний. Візьміть трішки шиї и трішки корейки.

Доречі грудинка може бути з реберцями