Борщичок• 04 ноября 2025

Який має бути дохід на сімʼю щоб ви кинули роботу?

Мається на увазі не мільйон доларів в місяць
А мінімальний дохід при якому ви кинули б роботу, або займались приємною справою, подорожували, а не працювали на дядю
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Угу. І все воно фігово поєднується з побутом і родиною (дітьми). Курочки може і квохталки, але чому ви вважаєте їх ідіотками, нездатними до елементарного аналізу.
Почему плохо? )
Фокус-Покус• 04 ноября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Що у Вашому розумінні фігово поєднується?
Які висновки Ви зробили після елементарного аналізу?
Щепотка_совести• 04 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Чисто практичні. Робота і родина - це дуже складно, явно вдвічі складніше, ніж просто щось одне. І якщо моє шило в дупі чи ще які ’нюанси психіки’ типу тривожного розладу про ’незалежність і самодостатність’ не дозволяють мені особисто займатись виключно однією справою, то це не привід розумних жінок, у яких все в порядку зі сприйняттям світу, називати ’курми’. Ну не можете ви так (хоч і хотілося б). Змиріться і живіть своє життя.
Щепотка_совести• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Почему плохо? )
Тому що 1+1=2
Пишу каліграфічно• 04 ноября 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Я не работаю 12 лет, как появилась младшая, доход тогда был 1200 дол на троих, он постоянно рос до 3800.
Но мне смешно это «сидеть дома», у меня планер весь исписан на месяц вперед, нет свободной минуты. Правда дети сейчас учатся в разные смены и я вожу их из пригорода. Спортивные секции и музыка у них тоже в городе. Только успеваю туда-сюда мотаться то с одним, то с другим. Заканчиваем отделку дома, два года живем в ремонте. Участок тоже требует внимания, я уже молчу о культурном досуге, магазинах, наведении красоты и тд. Я даже бассейн не могу втиснуть в этот график второй год, хотя люблю плавать.
Вы ничего особо не перечислили чтоб свободной минуты не было и планер был исчеркан
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Тому що 1+1=2
Правильно,две зарплаты лучше,чем одна
Фокус-Покус• 04 ноября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Аналіз, навіть елементарний, виявився Вам не під силу.
Якщо Ваші розум, вміння чи життєва енергія не дозволяють займатися чимось складнішим ніж підгузки чи каструлі, то чому Ви зробили висновок, що всі решта жінок схожі на Вас?
Незалежність та самодостатність називати тривожним розладом можуть лише психічно незрілі особи.
Так що змиріться з тим, що у світі існують не тільки примітивні жінки, придатні хіба що для обслуговування побутових потреб.
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Если успею до конца урока)
Встала в 7 часов, приготовила завтрак на 4х, усадила младшую делать уроки и дала ей задание по уборке, повезла старшего в школу, заехала на маникюр, потом в магазин за продуктами, потом в строительный, выбирала все для ванной, записала артикулы, заехала на почту, забрала люстру для 1 этажа. Повезла все домой. Разложила, убрала по местам. Почистила овощи, подготовила мясо, поставила варить борщ в мультиварку и мясо в духовку для обеда. Убрала кухню и столовую, запустила робота, проверила уроки младшей, поехала за старшим. И это сегодня нет спортивных секций. Сейчас привезу домой, будем обедать. Потом отвезу младшую в школу, буду готовить ужин и обрезать клумбу на зиму. Потом съезжу за младшей и буду готовить ужин. Вечером стирка и подготовка терассы, где завтра будут выкладывать печь. Плюс завтра приедут устанавливать ванну и вешать люстру. И может успею на массаж и покраситься, давно пора.
Новые ноготки.
А если старший ребенок хочет погулять с друзями после школы? Вам нужно получается под всех подстраиваться и быть водителем,по сути...
Щепотка_совести• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Правильно,две зарплаты лучше,чем одна
Так і роботи дві. Що в цьому доброго.
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Так і роботи дві. Що в цьому доброго.
Я не знаю,как взрослому человеку объяснить зачем работать
Щепотка_совести• 04 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
О, звісно))) головне що ваші уміння і досвід дозволили на основі глибинного аналізу проігнорувати той факт, що повідомлення написано від імені працюючої жінки) на таке я дійсно не здатна, вибачте.
Щепотка_совести• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Не треба мені пояснювати, я вкурсі. Поясніть краще собі, чого вам так ті ’квочки’ муляють.
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Это не я писала
Снідаю авокадо• 04 ноября 2025
у нас доход на семью около 200 к, я недавно выла что хочу уволиться, потому что больше не могу, но муж сказал, что это не очень разумно в наше время:(
Малая еще та• 04 ноября 2025
Ответ длявре_Динка
ха, я тут скинула фото керма, бо як ще доказати що я не 3.14здоболка?
то моя мазераті з мізерним пробігом вже і битком обізвали і несправжнім) ну легше людям жити з думками, що у всіх все погано - хто я така щоб заважати)
Скажіть будь-ласка у вас часом у відділі чи в компаніїї немає вільних місць на роботу для бухгалтера(роблю все,окрім проводок,бо не вмію).Хочу покинути своє місце насиджене вже 12 років,шукаю собі щось,але мабуть наразі віддалено,живу далеко від столиці,120км.

Вибачте що не по темі.
Фокус-Покус• 04 ноября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Справа в тім, що немає логіки між тим, що Ви (нібито) є працюючою жінкою, і тим, що пишете далі. Це ж Ви написали, що неможливо поєднувати роботу з іншими справами?
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляМалая еще та

Вибачте що не по темі.
Какие именно Вы проводки не делаете?
Фокус-Покус• 04 ноября 2025
Ответ дляМалая еще та

Вибачте що не по темі.
Ух ти! Бухгалтер, але проводок робити не вмію. Ви точно бухгалтер?
Малая еще та• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Какие именно Вы проводки не делаете?
Взагалі ніякі не роблю,у нас на роботі немає бухгалтерської програми,а той бухгалтер,що вміє,то розносить головну книгу,пише там ці проводки.
Малая еще та• 04 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Я себе називаю недобухгалтером,саме із-за того,що проводки не роблю,але всю іншу роботу виконую,її теж достатньо.
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляМалая еще та
ОМГ,а как начисляется ЗП, оборотно-сальдовые формируете,баланс? Все в Ексель что-ли?
Ліньки гуглить• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Тогда он звонит и предупреждает. И потом приезжает на такси. Но это редко получается, тк у него много спорта и доп занятий, чаще на выходных. Иногда мама его друга всех подвозит, но и я бывает развожу их друзей. И похоже, я еще и маму мужа скоро буду возить, тк у нее начались проблемы с памятью и наверно водить машину она не сможет. На такси каждый день наверно слишком дорого, нужно прикинуть.
Малая еще та• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Так,ото те все вона робить в Ексель,або пустографки.
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
У вас сложность конечно в том,что разные смены у детей, это туда сюда весь день ездить,ппц
Щепотка_совести• 04 ноября 2025
Ответ дляФокус-Покус
Я написала, що це важко. І я цілком розумію тих, хто не хоче. І це не привід називати їх ’квочками’.
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Ну а выше работающих называли кобылами,планктоном, почему-то вы там не отписались?))
Ліньки гуглить• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Да, здесь девочки мечтают о кухарке или домработнице, а я была бы счастлива водителю на третьей машине.)) Но мне осталось год продержаться, старшему будет 18 и подарим ему какой-то транспорт, он мечтает о мотоцикле.)
Ліньки гуглить• 04 ноября 2025
Ответ дляМалая еще та
Не знала, что в наше время такое бывает. Уж хоть бы doc-овскую какую программу освоили, из 90х) Была такая АРМ Бухгалтера, или подобные, все не руками оборотки заполнять)
Щепотка_совести• 04 ноября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Щоб що мені там відписуватись? Я згідна, що це не прям добре працювати і займатись побутом. Ну і що ви очікуєте, називаючи людей ’курками’ і тикаючи в обличчя своїми ’досягненням’? Живе собі людина, як хоче. Я б теж, може, так хотіла, але не зможу (з ряду об´єктивних і суб´єктивних причин). Прийняла собі цей факт і живу. Що й усім раджу. І так відразу фіолетово собі на ’коней’ і ’курей’. Бо ота ваша агресія ж теж не від гармонії і повного вдоволення.
Не пью, не курю• 04 ноября 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Я курками не обзывала, вы хоть ветку читайте, что и кому отвечаете....