Редисочка• 14 декабря 2022
С января впо выплаты нужно продлевать ?
Кто в курсе ?
Просто Филя• 14 декабря 2022
З 1 січня нарахування буду далеко не всім, відсіють більшу частину отримувачів і нарахування буде по іншій схемі
100pudov• 14 декабря 2022
Ответ дляПросто Филя
Аж цікаво ,що придумали?
100pudov• 14 декабря 2022
Ответ дляПросто Филя
А ..то мова про громади. Так то і зрозуміло.
Я думала,що якість вимоги до людей. Ви ж пишете - далеко не всім. То і зараз далеко не всім.
Просто Филя• 14 декабря 2022
Ответ для100pudov
Ну так список ще більше скоротили, і ще буде скорочуватись, а які вимоги? В мене знайома з Харкова переїхала до нас в містечко, влаштувалась на роботу і впо отримує,
100pudov• 14 декабря 2022
Ответ дляПросто Филя
Ну все правильно. Перелік громад постійно змінюється.
Що вас здивувало?