На анализ крови, то они принимают с опозданием?
Чорнобаївка• 14 декабря 2022
Ні, але видадуть набір для самостійного забору крові і реактиви для аналізу. Інструкція там прилагається.
Ответ дляЧорнобаївка
Жесть
Крапипопка• 14 декабря 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Жена брата Админа• 14 декабря 2022
Вы опоздаете туда не из-за тревоги, а из-за того, что все утро сидите в интернете на Советчице.
Ответ дляЖена брата Админа
Так тревога!
Чорнобаївка• 14 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
Жесть
Перший раз прийдеться поламати голову, але на 10 раз запізнюватись вже не будете, ці набори дуже дисциплінують.
Ответ дляЧорнобаївка
Сиамская сороконожка• 14 декабря 2022
Я працюю в приватній клініці. Ми приймаємо пацієнтів по запису. Якщо пацієнт запізнився - просимо зачекати в порядку живої черги.
А взагалі, зателефонуйте їм. Запитайте. Або попередьте про запізнення.
Я Главная• 14 декабря 2022
Зараз тривога ,а медперсонал теж люди
Я 10 жовтня була записана на 8.30 але ніхно добратись не зміг,да і сиділи в укриттях.
Краще перенесіть візит
Сладкий лимончик• 14 декабря 2022
Просто позвоните и скажите, что задерживаетесь, а может и они не доехали из за тревоги
Ответ дляСладкий лимончик
Так и сделал. Спасибо
Перенесли