ОхиИВздохи• 14 декабря 2022

Дия ВПО что это значит?

В оформлении помощи ВПО отказано, а справки переселенца моя и детей есть. Что это значит?
Я_поехала• 14 декабря 2022
В каком городе у вас прописка?

ВыФсеВрете• 14 декабря 2022
У меня помощь есть, я ходила в цнап, а в дии такое давно висит
ir.zhuck• 14 декабря 2022
авторе, наприклад, ВПО з Києва влітку не отримували допомоги ніякої і зараз здається також.
тобто ви можете оформитись ВПО, але грошей отримувати не будете.
напишіть, де у вас реєстрація?
і ще одна причина: якщо у вас у власності є ще житло в місці не має обстрілів. тоді також виплати вам не положені.
Я Вас не боюсь• 14 декабря 2022
з якого міста ви ВПО?
автор ОхиИВздохи • 14 декабря 2022
Ответ дляir.zhuck
напишіть, де у вас реєстрація?
Запорожье
автор ОхиИВздохи • 14 декабря 2022
Ответ дляir.zhuck
напишіть, де у вас реєстрація?
В общем нужно идти в цнап
автор ОхиИВздохи • 14 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
з якого міста ви ВПО?
Запорожье

Я Вас не боюсь• 14 декабря 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Запорожье
окупована частина?
автор ОхиИВздохи • 14 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
окупована частина?
Ні
Я Вас не боюсь• 14 декабря 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Ні
Допомога надається внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з тимчасово окупованої території Російською Федерацією території України, території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), а також внутрішньо переміщеним особам, у яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження і які подали до 20 травня 2022 р. заявку на відшкодування відповідних втрат, зокрема засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (далі - Портал Дія), або за умови подання документального підтвердження від органів місцевого самоврядування факту пошкодження/знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.

якщо вище про вас не вказано то ви не маєте право отримувати допомогу
автор ОхиИВздохи • 14 декабря 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь

Ясно, спасибо!
сама себе прекрасная• 15 декабря 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Ясно, спасибо!
Запорожье и ещё 5 общин области внесли в список на выплаты для ВПЛ
https://novoeizdanie.com/zaporozhe-i-eshhyo-5-obsh...