Подумывающая• 14 декабря 2022
Стягнення аліментів через поліцію.. комусь допомогло?
Борг по аліментах більше 50тис. Виконавча всі можливі обмеження зробила: виїзд за кордон, обмеження в керуванні транспортним засобом, заблоковані всі рахунки банківські на яких 0грн, нерухомості немає, авто зареєстровано на батька боржника. Але від цих операцій гроші в мене не з´являються, тому надалі виконавча розводить руками і рекомендує написати заяву до поліції про притЯгнення до кримінальної відповідальності.
Комусь реально допомогла ця заява стягнути борг, чи так просто аби було?
Пасти Ла• 14 декабря 2022
Когда-то писала такое заявление прямо в исполнительной, и сразу заявление на розыск должника. Не помогло
ИзЮмрудная• 14 декабря 2022
Інколи, нажаль, нічого не допомагає.
Заяву обов’язково пишіть!
На «аліменти від держави» подавали?
Заяву обов’язково пишіть!
На «аліменти від держави» подавали?
Та никада в жизни• 14 декабря 2022
Исполнительная кивает на полицию, полиция на исполнительную,сил нет
Поэтому забила.
Всё тоже самое автор как у Вас только долг по алиментам 500тыс+
Поэтому забила.
Соня-сонятко• 14 декабря 2022
Ответ дляТа никада в жизни
И сейчас война вообще не до алименщиков
І що? Якщо війна то можна дітей не одягати і їсти не давати?
Та никада в жизни• 14 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Можите делайте что то
Соня-сонятко• 14 декабря 2022
Ответ дляТа никада в жизни
Можите делайте что то
Відповідальність за дитину покладена порівну на обох батьків. Мама не повинна тягнути все самостійно.
ФрекенБок• 14 декабря 2022
А,в сестри колишній чуть не 300 т вже,голий як сокіл де вже не була,нічого.Боржник.
Та никада в жизни• 14 декабря 2022
Ответ дляСоня-сонятко
Я ж не против
Подумывающая
• 14 декабря 2022
Ответ дляТа никада в жизни
И сейчас война вообще не до алименщиков
А що у війну діти їсти не хочуть?
Пошаманю• 14 декабря 2022
Ответ дляПодумывающая
А що у війну діти їсти не хочуть?
а с детьми тоже не общается ?
Бабайко• 14 декабря 2022
автор,пожалуйста,подавайте на лишение род прав! Чтобы он потом еще ребенку не попытался сесть на шею под старую задницу.Такие козлы не имеют совести
Подумывающая
• 14 декабря 2022
Ответ дляПошаманю
а с детьми тоже не общается ?
Після розлучення раз в рік привозив пачку барніків, останні 3 роки не спілкується.
Та никада в жизни• 14 декабря 2022
Ответ дляБабайко
Он ничего не получит по суду, потому что автор будет иметь документы что он злостный должник алиментов.
Официально надо всегда подавать на алименты
Пошаманю• 14 декабря 2022
Ответ дляПодумывающая
А что дети очень маленькие ? сами могут позвонить , может и наладится общение .
Бабайко• 14 декабря 2022
Ответ дляТа никада в жизни
так то оно так,но нервы может попортить.