Кто-то принял у себя беженцев и смог оформить компенсацию коммуналки?
Мои просят оформить, потому что не могут платить. Есть какой-то портал? Куда подать заявление? Как это реально происходит?
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
В цнап і місцеву раду. Там оформлюєте. Гроші йтимуть Вам.
Вы оформляли?
ПлюшкамиБалуюсь• 14 декабря 2022
Я ВПО, власниця будинку оформила. Отримує, ті гроші йдуть на оплату комуналки.
KaterionOK• 14 декабря 2022
Потрібно особисто йти, або виписувати довіреність, щоб хтось з вашими документами пішов. Я теж ніяк не можу оформити. Планую виписати довіреність своїй мамі і вона разом з документами на квартиру має піти і оформити.
Японский Городовой• 14 декабря 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
450 грн
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Как она оформила?
ПлюшкамиБалуюсь• 14 декабря 2022
Ответ дляmagistralchimik
Как она оформила?
Пішла в цнап з документами на власність. Писала заяви, потім в сільській раді теж шось писала. Від нас копії довідок треба було.
KaterionOK• 14 декабря 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
450 грн
Можу помилятись, але з жовтня збільшили до 900 грн.
Капризуля• 14 декабря 2022
Я подавала електронною поштою:
1. Заява, за встановленою формою, про отримання компенсації витрат з пред´явленням оригіналів:
паспорта, документа, що посвідчує особу, яка розмістила внутрішньо переміщених осіб;
документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;
документа, що підтверджує повноваження представника власника (за потреби);
довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.
2. Довідка про банківські реквізити із зазначенням рахунку в форматі IBAN для виплати компенсації.
У разі подання заяви в електронній формі, до такої заяви додаються електронні копії (фотокопії) вищезазначених документів
KaterionOK• 14 декабря 2022
Ответ дляКапризуля
Я подавала електронною поштою:
Дякую. А куди саме подавали?
Капризуля• 14 декабря 2022
Написала до міської ради у ЦНАП. Мені надали перелік, і емейл. Вони ще комісією приходили перевіряти, чи мешкають ВПО у моїй квартирі.
І потім ще кожен місяц треба відправляти пакет документів з 1 по 5 число.
Капризуля• 14 декабря 2022
Кожен місяць з 1 по 5 число:
Повідомлення про безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні, за встановленою Рішенням формою (додаток 1), з пред´явленням оригіналів та наданням копій:
паспорта, документа, який посвідчує особу заявника;
реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності);
довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (на кожну розміщену особу, надається виключно копія);
реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності на кожну розміщену особу, надається виключно копія).
У разі подання повідомлення в електронній формі, до такого повідомлення додаються електронні копії (фотокопії) вищезазначених документів
Капризуля• 14 декабря 2022
ВПО у мене проживали з серпня місяця, а подала я з жовтня. Тому і виплати треба чекати з моменту подання (за жовтень у моєму випадку). По факту ще ні яких виплат не отримала, хоча кожен місяць відправляю пакет документів і отримую відповідь з реєстраційними номерами.
Ответ дляOlik B.
Мы так живём, хозяин квартиры каждый месяц ходит пишет заявление в управление соцзащиты.
Это нужно каждый месяц ходить?
Ответ дляКапризуля
Т е задержки по выплатам?
Или какие-то ошибки?
Капризуля• 14 декабря 2022
Ответ дляmagistralchimik
Т е задержки по выплатам?
Или какие-то ошибки?
Я думаю, що затримки, бо вони (ЦНАП) мене відмовляли взагалі від цих виплат, типу у бюджеті грошей немає, люди у вересні тільки за квітень отримали. Але, мене ВПО попросили податись на ці виплати....
Ответ дляКапризуля
Та и мои попросили. Но столько мороки. Если еще и ходить куда-то. А в моем случае ездить из другого города...
Капризуля• 14 декабря 2022
Ответ дляmagistralchimik
Я також не у місті, тому і зробила все онлайн. Але, реально морока, щоб не провтикати кожен місяць відправку пакета документів.