Угги_в_горошек• 14 декабря 2022

Покажу вам свою ялинку і ви показуйте))) все ж традиційна тема перед НР

Правда це скрін з відео ( шкода до речі що тут немає можливості прикріпити короткі відео).
Надіюсь світитись вона буде значно частіше ніж не світитись
Братья Капли• 14 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
мля.... так спаплюжити красуню тою звєздою
а що з зіркою не так?

Шиворот Навыворот• 14 декабря 2022
Ответ дляМДТ
Гноми))
мої в ящику спаковані))))
автор Угги_в_горошек • 14 декабря 2022
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Мені брехати ні до чого. Тема трошки побуде, й ще хтось її згадає)
Ні, ви конкретно брешете! Її не було ні де минулого року і навіть вчора. Прошу відфільтрувати теми і показати мені фото, а не побрехеньки тут виписувати.
МДТ• 14 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
ну як нема? Ви про що взагалі?
Про ялинкові базари, де стоїть машина, а з неї ялинки продають. Поки що нема у нас. Вчора прошлась, жодної локації не бачила.
a.ostroverh• 14 декабря 2022
Ответ дляKoza de Reza
Вместо елки из-за котят только такое
С ягодами поаккуратнее, их обрабатывают, чтобы они не сыпались...
Не рискнула брать, моим ветки можжевельника норм зашли, все утро с пола собирала)))
И пуансеттия туда же, сок ...
a.ostroverh• 14 декабря 2022
Ответ дляМДТ
Та ну, не полізу ж я мародерити) та й переїхали ми в Старі Богородчани, поруч)
А Вам и не надо)
Соседей спросите)))
Персонаж Аноним• 14 декабря 2022
Ответ дляЗастряла
Жуть
Обрежьте и будет нормальная елка
Дякую за підказку. Сама б не здогадалась
Галябалована• 14 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Там усе «прекрасно». Мертва ялинка, радянська звізда і два страшка біля неї. Що красивого в тих гномах, я не розумію.)
КтоЕслиНеЯ• 14 декабря 2022
Боже, дівчата, ви сьогодні не виспались?) Що за коментарі? Мені йолка Кіркорова нагадує, але я ж мовчу!

Амарилис• 14 декабря 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Автор, а мені нравиться
І мені. Завдяки попереднім коментам, відчуваю себе ізвращєнкой
Галябалована• 14 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Коренная киевлянка• 14 декабря 2022
🎄🎄🎄
Сметчица• 14 декабря 2022
МДТ• 14 декабря 2022
Ответ дляa.ostroverh
А Вам и не надо)
Соседей спросите)))

Десь тиждень тому бачила йолку на мопеді. Йду собі, чую диркає шось ззаді, оглянулась, мопед їде, на мопеді йолка, як обігнав, побачила, шо йолка не сама, ззаді мужика ще везе.
Галябалована• 14 декабря 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
🎄🎄🎄
Оооо, нарешті адекватно прикрашена ялинка. Супер!
Якби не той гном, я б сказала ідеальна картинка.)
курасаны• 14 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Моя
a.ostroverh• 14 декабря 2022
Ответ дляМДТ

Та их же насевается)
Шиворот Навыворот• 14 декабря 2022
Ответ дляМДТ
тим більше) В Богородчанах поруч вже продають вовсю. І до чого тут мародерити? Попросити Петришина, щоб організував? До речі, там, здається недалеко рубка йде, можна взяти верхівки зі старих ялин цілком легально. Або гілки, вони в старих ялин шикарні, часто навіть з шишками.
Морожена_курка• 14 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Моя
Ох і красуня) У вас такий чудовий смак, навіть свою показувати стидно)😆

Шиворот Навыворот• 14 декабря 2022
Ответ дляБратья Капли
а що з зіркою не так?
А яким боком п’ятикутна зірка до ялинки? я би ще зрозуміла, коли віфлиємська
Амарилис• 14 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
МДТ• 14 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Де в Богородчанах, учора по Шевченка пройшлась, нічого не було, навіть, браконьєрських не бачила.
автор Угги_в_горошек • 14 декабря 2022
Ответ дляМорожена_курка
Та ладно вам.
Ялинка це справа натхнення. В мене минулого року от така була
Шиворот Навыворот• 14 декабря 2022
Ответ дляМДТ
та в старих навряд чи будуть, люди самі собі організовують) В Богородчани треба або Франік, на сайті громади є розклад автобусів, вони часто курсують
Koza de Reza• 14 декабря 2022
Ответ дляa.ostroverh
И пуансеттия туда же, сок ...
Мои уже пустили букет в расход. При чем котенок мальчик приносит девочке куски
Шиворот Навыворот• 14 декабря 2022
Ответ дляa.ostroverh
А Вам и не надо)
Соседей спросите)))
о, зразу видно - своя людина)))))))
Пацаааааааан• 14 декабря 2022
Это моя ёлка в прошлом году. И в этом была бы такая же, если бы Славянск не был прифронтовым городом, и туда не было прилётов.
a.ostroverh• 14 декабря 2022
Ответ дляKoza de Reza
Ухаживает)))))
Мой открывает мелкой цоколь на кухне, и стережет))) а я потом вылавливаю ее из мусорного ведра.
Я свое на комод убрала, пока не замечены)))
И по этой же причине амарилисы на выгонку стоят не на подоконнике...
Шиворот Навыворот• 14 декабря 2022
Ответ дляГалябалована
та ні) гноми прикольні))) мене теж діти упросили купити))) але на 10-му місяці повномасштабної війни чіпляти на ялинку радянську звізду...
Амарилис• 14 декабря 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Та ладно вам.
Артишок прекрасний. Я мабуть точно ізвращєнка))