Угги_в_горошек• 14 декабря 2022
Покажу вам свою ялинку і ви показуйте))) все ж традиційна тема перед НР
Правда це скрін з відео ( шкода до речі що тут немає можливості прикріпити короткі відео).
Надіюсь світитись вона буде значно частіше ніж не світитись
кошкомышь• 14 декабря 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Та ладно вам.
Ялинка це справа натхнення. В мене минулого року от така була
Минулого року краща ніж цього. Зараз ваша ялинка і на ялинкуне схожа, через велику кількість прикрас гілочок не видно. Ще й ці недоречні рожеві квіти 🤷♀️
Я инженер, меряю от 1• 14 декабря 2022
Рановато Вы, мы будем 25 ставить и до 19 января. Традиция ужО такое.
Йолочку бдем ставить назло врагам, и даже если темно будет, будем встречать Новый год и Победу, дай БОГ!
Из Хацапетовки• 14 декабря 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Боже, дівчата, ви сьогодні не виспались?) Що за коментарі? Мені йолка Кіркорова нагадує, але я ж мовчу!
Повз цього жаху пройти важко)
Вечно недо...• 14 декабря 2022
Ответ дляKoza de Reza
Мои уже пустили букет в расход. При чем котенок мальчик приносит девочке куски
Застряла• 14 декабря 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
Та ладно вам.
Вы на неё издалека кидали ?
кошкомышь• 14 декабря 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
У нас є гірлянда, яка від пауербанка працює. Тому так, попри все буде святкова ялинка. Зазвичай ми її 17 чи 18 грудня прикрашаємо, щоб на Миколая вже було свято в домі
Коренная киевлянка• 14 декабря 2022
Ответ дляЛюблю кетчуп
потрясающе! Это надо иметь талант, чтобы так наряжать. Вы - молодец!
Дякую☺️
Вечно недо...• 14 декабря 2022
Автор, не обращайте внимание, сегодня коллективный пмс у советчиц.
былоИпрошло• 14 декабря 2022
Ответ дляВечно недо...
Красивый, жаль ноги вытирать)
Нет этот коврик не для обуви. Обувь мы в коридоре осталяем. А в квартиру заходим в чиствх насочках и тапочках домашних.
Вечно недо...• 14 декабря 2022
Ответ длябылоИпрошло
А, поняла.
буреЛОМКА• 14 декабря 2022
Ответ дляtatyana281183
моя)верхушку немного подрежу,смешная))
Пряники имбирные?
курасаны• 14 декабря 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
))
Дякую ))
Дуже люблю іграшки )
Дякую ))
Дуже люблю іграшки )
Дуже красиво. Де ви такі іграшки купуєте?
Йосип_молодий• 14 декабря 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
І моя
Жива? Де купували? Теж хочу живу (Київ)
Ms. Сама прямота• 14 декабря 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
та ні) гноми прикольні))) мене теж діти упросили купити))) але на 10-му місяці повномасштабної війни чіпляти на ялинку радянську звізду...
Україна воює з радянським союзом?
В радянських ’хрущах’ як живеться,совість не мучає?