Бедная Лиза• 14 декабря 2022
Переписка і запит клієнтки. Ну от що б ви відповіли такій людині?
Мені відверто, просто, смішно. Селити вже не хочеться
Бронювання на букінгу. Чітко вказаний чассзаселення та виселення, вказано що житло без зарчування і всі зручності що надаються.
Що в людей в голові?
Пургену мне• 14 декабря 2022
Не селите. Пусть яжмамка едет назад в Европу, там попробует диктовать условия
Бедная Лиза
• 14 декабря 2022
Ответ дляЛгин
Я б відмінила бронь.
Негатив вони і так поставлять.
Справа в тому що зі своєї сторони я цього зробити не можу
Ворую вкусняшки• 14 декабря 2022
Ответ дляБедная Лиза
Чому?
Бедная Лиза
• 14 декабря 2022
Ответ дляПургену мне
Відмінити бронь може лише вона, для цьоо потрібно її підвести якось, а я так такого не люблю
Бедная Лиза
• 14 декабря 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Чому?
Тому що, так працює платформа
18 мнеУЖЕ• 14 декабря 2022
Ответ дляБедная Лиза
Тоді просто сніжинку включайте, самі хлопоти будуть з такою особою, ну не знаю, придумайте що небудь.
Лгин• 14 декабря 2022
Ответ дляБедная Лиза
Напишіть, що обленерго попередило, що на новорічні свята буде відключення світла. Склепайте самі якийсь лист з печаткою.
За одно і води не буде.
Свічки парафінові і кожній кімнаті Ви їм гарантуєте.
Сама відмінить.
За одно і води не буде.
Сама відмінить.
Бедная Лиза
• 14 декабря 2022
Ответ для vihola
Хвора на голову.
Ніхто вже не забронює після 21, тим більше плюс час на прибирання.
Так ото ж.
Бедная Лиза
• 14 декабря 2022
Ответ дляЛгин
За одно і води не буде.
Сама відмінить.
За одно і води не буде.
Сама відмінить.
Телепузик• 14 декабря 2022
Напишіть, що найпізніший час виїзду - 14.00 і більше ви нічого зробити не зможете. Може сама і відпаде. У дискусію про Європу не в´язуйтесь
Цыбулька• 14 декабря 2022
Ответ дляТелепузик
Найпізніший час виїзду - 12.00 для такої клієнтки.
Снежнакомка• 14 декабря 2022
Хамская яжемать думает сэкономить , вроде все взрослые люди понимают про время въезда и выезда. Потом ещё будет парить мозг
Цыбулька• 14 декабря 2022
Ответ дляСнежнакомка
И вы видите - уже ей все должны. Заеб...ла конечно.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 14 декабря 2022
Мля..українська гостинність. Це в Європі вона гостювала, у нас війна і ми працюємо
Бедная Лиза
• 14 декабря 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Я об‘їздила майже весь світ. Про європейський сервіс нотельний, а особливо оренду квартир подобово - можу писати томи. Переважно це - такоє там особливо ніхто нічим не заморочується, заселення в 16, виселення в 10.
Відмічу Польшу, Чехію, Будапешт, там ще +- дуже паряться клієнтом і комфортом
Шопингмонстр• 14 декабря 2022
По моему, очень правильный ответ №11 от Лгин. Придумать что угодно, лишь бы клиентка сама сделала отмену. Человек сразу показал, что он неадекватный.
Испортит Вам рейтинг однозначно(((
Мотылек• 14 декабря 2022
Ответ дляБедная Лиза
Так ото ж.
напишіть, що якщо вона не виїде, то наступна родина муситеме гуляти у дворі, причому та, яка цю добу оплатить.
Є час виїзду і заїзду, в Європі так само працює система. Особисто мені такі умови не завжди зручні, але це мої власні проблеми.
Про горшичок для дитини - це взагалі хіт) а олія і ’розходники’ я такого ще не чула))
Прилипало• 14 декабря 2022
Откуда она такая прифигевшая едет.
Дайте ей ссылку на Европу. Там заселение в 16, выезд до 12.
И пусть хоть головой об стенку ударится, раньше ее не заселят. Про специи вообще молчу. Накладку на унитаз тоже пусть свою возит. И бузит где-то в другом месте. Не селите.
Эта недовольна всегда будет.
Снежнакомка• 14 декабря 2022
Ответ дляЦыбулька
Да, я по работе общалась с покупателями, со временем поняла что проще чтобы сделка вот с такими не состоялась, чем она потом получит и будет тр#хать мозги, это такие люди думают все их будут в жопу целовать))
Каяспер• 14 декабря 2022
тю, все просто - відповідаєте, що в день її виїзду вже забронювали їнші люди і заїзджають о 14:00 і все
Бедная Лиза
• 14 декабря 2022
Ответ дляКаяспер
Та так і буде. Просто смішно з урочки. Я б їй реально дозволила і довше побути якщо там люди пізно приїдуть, а 2 числа вони взагалі можуть не приїхати, чи доплатити за пів доби, але вона зайшла з козирів - горщик😂
Кукусик• 14 декабря 2022
Автор, объясните ей почему именно так, а не иначе.
я сдавала посуточно и подробно объясняла почему нужно платить за сутки.
Люди просто не понимают часто.
но я до 18.00 брала за половину суток, а свыше за сутки.
Люди просто не понимают часто.
Цыбулька• 14 декабря 2022
Ответ дляСнежнакомка
Вот полностью с вами согласна. Я в продажах ок. 15-ти лет. И онлайн продажи, и был офис, куда клиенты приходили. Если изначально клиент пишет с претензией - однозначно с ним будут проблемы.
Этой мадам все будет не так. Лучше отказать сразу.