Виниловая пластинка• 15 декабря 2022
США ви задоволені?
Куди ви поїхали, задоволені? Які плани на майбутнє?
Ответ дляУлыбчик
Ну так до чого тоді це пишете?
Я на бенефвти живу, і що? Це ж не вічно.
А реальність така - зп обьєктивно 16-18 уе. Мінус 20-25% податків.
2500 на руки. Житло 1500+, харчування на одного 250-300. Страховка( часто не надається на таких роботах) - від 500. Одяг, телефон, бензин і всілякі дрібниці.
Ну в сенсі для чого, це форум, всі можуть писати, в темі питання чи задоволені чи ні і які плани от я і відповіла
Тут как тут• 15 декабря 2022
Ответ дляМошеЙница
Да прямо там за несколько месяцев выучил английский, не переверайте.
Вообще то дети в Украине его с первого класса учат)
ПочтальЁнша• 15 декабря 2022
Ответ дляМошеЙница
Вы в курсе что в США, по программе, U4U нет права работать и перспективы легализации весьма туманны?
Все работают, получают документы.................. а оказывается нельзя, советчица знает лучше как всегда)))

Улыбчик• 15 декабря 2022
Ответ дляТут как тут
Краще, но не у всех есть возможности зарабатывать в Киеве нормально. Многие наши соотечественники работают дальнобойщиками, со временем сами не себя. 10-12 тысяч в месяц это и по американским меркам хороший доход. Если человек не айтишник, ему после такого заработка в Киеве ловить нечего.
А здоров’я хто тому дальнобійнику поверне потім? Це не така легка робота.
Крім того, жінкам важче. Бо навіть на прибираннях не заробиш стільки. А здоров’я на прибираннях гробиться дуже, особливо де хімії багато треба використовувати, спина.
Тому тут треба мати або кінське здоров’я, або освіту/спеціальність.
Ну а фізично то краще працювати не в Україні. Гробити здоров’я хоч не задарма. А от усі інші роботи - краще вже у нас)
МошеЙница• 15 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Чому декілька? Три місяці весни і цей навчальний рік вже четвертий місяць, повністю в середовищі. Діти швидко вчаться.
А как он у Вас успел поучиться три месяца весной, если Вы 10 июля тему создавали ехать или не ехать в США?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3160369
Ответ дляТут как тут
А мій старший ще й вчився в гімназії з поглибленим вивченням англійської, приїдемо вчительці могорич куплю, дуже крута підготовка, здав тест набрав найвищі бали, його зняли з ESL програми і навчається просто на рівні з американськими дітьми. Ну і я також правда з ним займалась, я репетитор)
Тут как тут• 15 декабря 2022
Ответ дляУлыбчик
А какая работа легкая? Где в Украине за легкую работу, которая не требует специальных навыков и опыта, можно получить хотя бы 2-3 тыс долларов? Про 10-12 я уже молчу.
Ответ дляМошеЙница
Так ми ще три місяці в Ірландії з березня були, там діти ходили також до школи. Там англійська мова також)
Будьте так ласкаві• 15 декабря 2022
Ответ дляМошеЙница
Напевно в іншій англомовній країні були.
Скоріше за все, в Ірландії
Улыбчик• 15 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Так пишіть правду, з нюансами) щоб люди розуміли на що реально можна розраховувати.
А то в спонсора і на бенефітах добре, і робити не треба. Але ж об’єктивно треба пояснити людям. Особливо жінкам з дітьми, без родичів тут.
МошеЙница• 15 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Там Вы пишите, что в Сумах, нигде не были. Сейчас пишите, что в Ирландии. Ясно, понятно.
Улыбчик• 15 декабря 2022
Ответ дляТут как тут
В Україні у людей освіта, досвід який котирується. Часто - своя квартира. Тут - нічого. Тому краще з усім цим в Києві, ніж без усього цього - в США.
Хто з пту і фізично працює, то краще вже не в Україні. Але завжди треба пам’ятати, що здоров’я важливіше грошей.
Ответ дляМошеЙница
Я не писала що НІДЕ не були, я писала що мало де були до війни. Зокрема один раз були в Єгипті і все.
І в тій темі я також писала що ми вже були в Ірландії якщо ви так уважно читали то могли б і побачити)
Тут как тут• 15 декабря 2022
Ответ дляУлыбчик
Далеко не у всех в Украине есть жилье. Иначе кто те люди, которые его арендуют? Образование тоже часто мало что решает. Или вы не знаете юристов с экономистами, которые работают в Украине на кассе или на стройке?
У меня в окружении в США есть строители и сантехники, которые себя здесь отлично чувствуют, потому что услуги здесь очень дорогие. Работают, но без фанатизма. И могут себе позволить значительно больше, чем мог ли бы в Украине. Имеют дома, а кто-то еще и второй под сдачу.
Это я к тому, что вопрос: где лучше - это очень индивидуально.
Есть люди, которым в иммиграции никогда не будет лучше, даже если они зарабатывают хорошие деньги не физическим трудом. Их всегда тянет туда, где они себя чувствуют дома.
ПочтальЁнша• 15 декабря 2022
Ответ дляМошеЙница
Только ждать от полгода разрешения на работу. По умолчанию нет права работать.
Чушь какая)) Я получила через месяц)
Будьте так ласкаві• 15 декабря 2022
Ответ дляТут как тут
Тут люди живуть в кредитах.
Мій друг тільки за будинок щомісячно виплачує 3 тис дол. Страховка тут коштує шалених грошей і без неї ніяк.
Тут пенсіонери і інваліди пахають тільки так.
Що дуже дивує в США - це культ машин. Живуть в трейлерах, але зато автівки хороші) Дисонанс такий.
Ну, і з їжею тут цікаво. Одяг розповзається, зате стоять в черзі в Chick-Fil-A (фаст фуд) щоденно.
І дуже багато сидять на антидепресантах.
Великий плюс американці тут всі посміхаються і дуже вічливі.
Тут как тут• 15 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Тут люди живуть в кредитах.
Ну и что что в кредитах? А у нас всю жизнь на съёме, потому что платить 17-18% по кредиту не в состоянии.
Если бы ваш друг был не в состоянии платить свой кредит, ему бы его никто не выдал.
ПочтальЁнша• 15 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Тут люди живуть в кредитах.
Улыбки не всегда, скажем, искренние. Но, если не вдаваться, то это намного приятнее после наших угрюмых и неприветливых продавщиц, кассиров и т д
Хранительница чешки• 15 декабря 2022
Ответ дляМошеЙница
А зачем было ехать так далеко? В той же Польше можно было переседеть до зимы.
Яке ваше діло?
Хранительница чешки• 15 декабря 2022
Ответ дляМошеЙница
Удалено администрацией...
Хранительница чешки• 15 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Удалено администрацией...
Будьте так ласкаві• 15 декабря 2022
Ответ дляТут как тут
Я в 30 років змогла купити собі квартиру в новобудові в Україні. Хороше авто.
Працювала лише тоді, коли мені було зручно.
Подорожувала.
А друг… Були часи, коли добре заробляв (працював в Індії і ще десь)
Зараз хворіє. Буде продавати цей будинок, бо не може більш оплачувати рахунки.
Подорожувала.
Будьте так ласкаві• 15 декабря 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Я добре розумію, що і до чого.
Але, вірно ви сказали - це куди приємніше ніж наші похмурі обличчя.
Тут как тут• 15 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Подорожувала.
Значит у вас исключительная ситуация. Я не знаю в Украине людей, которые хотят - работают, не хотят- не работают. И при этом могут себе позволить купить квартиру и путешествовать.
И, кстати, в США никто не запрещает копить деньги на недвижимость и покупать ее за кэш. Это считается нецелесообразным по разным причинам с точки зрения эффективного распоряжения финансами.
Улыбчик• 15 декабря 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Кому як. Мене оті смол толки і необхідність зуби показувати задовбало)) я інтроверт. Мені простіше мовчки ото все зробити. Люблю каси самообслуговування. І люблю йти і думати про своє, а не посміхатись як дурочка і сорі-сорі постійно)) Єдине що добре, можна хоч в піжамі в магазин, нерозчесаною, головне посміхатись) З мене спонсори сміються, що в нас є одяг « для дому» і « не для дому»)
Будьте так ласкаві• 15 декабря 2022
Ответ дляТут как тут
Ну, можливо. Ось таке у мене коло спілкування. Зараз більшість із них в США і всі хочемо додому скоріше.
Виниловая пластинка
• 15 декабря 2022
Ответ дляБудьте так ласкаві
Мої родичі поїхали, єдине, що нема варіантів як потім легалізуватися. Поїхали з Польщі. А так наче задоволені, в них мрія жити в США
ПочтальЁнша• 15 декабря 2022
Ответ дляУлыбчик
Я тоже интроверт и не люблю людей, в принципе. Да, иногда, прям, раздражает, что очередь на кассу огромная, у всех по 100 товаров, а кассир трепется с каждым. Но, это приятнее, чем кассирша в Сильпо швыряющая твои продукты с фэйсом ’убивала и буду убивать’. Вот что бесит уже, так это эти ’черные лосины’..они прям на каждой и везде.. и цены на них))