Пупс• 15 декабря 2022

Обида на мужа

Не хвастаюсь, но я правда очень хорошая жена и мать. У меня была прекрасная семья моих родителей, хороший пример. Я очень заботливая, хозяйственная, адекватная. Моя семья это для меня самое важное в жизни. По началу мои родители дали нам все квартиру, машину, все что нужно молодой семье. Мы были очень счастливы, муж очень гордился мною. Я была красивой, молодой, много зарабатывала и вела весь быт идеально. Родила детей, все у меня в семье ухожены, накормлены и обласканы. И вот к годам 40, вижу что муж уже не фанатеет от меня как прежде, иногда раздражаю его. Он очень вырос по карьере, мы ни в чем не нуждаемся, но потеряли тот трепет и любовь. Я перестала работать последние несколько лет, уже не такая красивая и вижу он стал ко мне холоден. Меня это так обижает, не знаю, что и делать, плачу постоянно, стала издёрганной. Что делать?
Миззери• 15 декабря 2022
Ответ дляПупс
Нормально, средне, но я все время обижена на него и не хочу ничего
Обижены за что? За то что не как в 20
Лет влюбленность?
автор Пупс • 16 декабря 2022
Ответ дляFerty-f6d4
У него был опыт?)
Он судит по знакомым своим с работы.
автор Пупс • 16 декабря 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
в сенсі, як це йому допомогло? не жив з тарганами в гуртожитку, не їв кашу з хлібом, не пішки по морозу йшов на маршутку, а на все готовеньке прийшов, а ви ще й виправдовуєте його, схоже у багатьох такий, що тільки на гроші і повівся, а зараз він піднявся і ніякої вдячності.... І питання де вклад не тільки батьків автора і його батьків
Саме так і було, завдяки моїм батькам ми не тинялися голі босі по гуртожитках, а для молодої сім’ї це дуже суттєвий старт
автор Пупс • 16 декабря 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Чому ви вирішили, що він мав жити з тарганами в гуртожитку? Вже давно є зйомні квартири, без тарганів і на любий смак.
І далеко не всі, хто має квартиру і машину, досягають кар´єрних висот.
Капітал можна примножити, а можна просрати. Чоловік автора примножив, у багато разів. Хоча квартира і машина це навіть не капітал.
Так що хто-хто, але чоловік автора точно не альфонс.
Невідомо чи Ви спеціально згущуєте фарби чи просто від неосвіченості написали аби шо.
Так він не Альфонс, він дуже багато працював і все, що ми маємо зараз завдяки йому. Але на початку він був голий босий і в вінку, і звичайно було приємно почати життя з чудової чистої квартири та в машині їздити, а не на тролейбусі. Не знаю чи так повезе моїм синам, навряд чи
автор Пупс • 16 декабря 2022
Ответ дляХи хи, ну ну
Для того, щоб знімати житло теж треба гроші + відкладати на своє, 100% в нього не було такої можливості, ви взагалі не дооцінюєте вклад її батьків, 100% якби батьки не допомогли - нічого б він не добився, у нас люблять все отримати від батьків, бути не вдячними і в соц.мережах постити ’Я все сам’, це моя думка. І треба, щоб автор ще глибже розкрила це питання
Ви абсолютно праві, він звичайно б досягнув багато в житті своїм розумом, але це б сталось через багато років, коли б він зміг заробити на свою першу квартиру
автор Пупс • 16 декабря 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Слухайте, ну часто жінка все оце (готування, прибирання) робить саме для себе. А чоловікам часто все одно, чи прибрано раз в неділю, чи 6 раз в неділю. Чи на вечерю котлети чи кусок м´яса, підготований за 5 хвилин (навіть скоріше виберуть просто м´ясо).
Це автору потрібно було поставити собі галочку ’в мене усі нагодовані’, а чоловік може того навіть не помічати і любити картоплю в мундирах з оселедцем.

Більше того, якби вони разом займалися тим же прибиранням, приміром раз в неділю по суботам, то може й зв´язок був би міцнішим і цінність домашньої роботи була б вищою.

Доречі, автор так і не відповіла мені, що означало її ’дети на мне’, відносно школярів-старшокласників.
Ну ви мабуть знаєте, що з дітьми багато праці, і коли вони дорослі школярі, вони теж потребують їжі та уваги. Я кожний майже день вожу їх на тренування, до вчителів, на курси. Їдять вони теж ого-го , і повірте усі в моїй родині дуже цінять смачну домашню їжу , а не шматок ковбаси. В нас немає помічників , але багато часу займає і прибирання і різні домашні справи в будинку чи квартирі.
автор Пупс • 16 декабря 2022
Ответ дляЗадолбулька
У меня так)на выходных с утра жареная картошка -и мои три мужчины в семье считают меня богиней,ручки целуют
Вам реально повезло, цените своих мужчин
автор Пупс • 16 декабря 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А вы любите мужа ?
Очень любила, сейчас не знаю, пустота
автор Пупс • 16 декабря 2022
Ответ дляМиззери
Обижены за что? За то что не как в 20
Лет влюбленность?
Нет, начал придираться ко мне, типа вот у Васи жена партнёр, и троих родила, и хочет, чтоб я тоже по интервью бегала. Вообще сдохла от его заданий
Ferty-f6d4• 16 декабря 2022
Ответ дляПупс
Он судит по знакомым своим с работы.
А ну вот там и приглядел себе кого то
Люблю Поумничать• 16 декабря 2022
Ответ дляПупс
А почему они сами не ездят? И не помогают вам убирать и готовить? У меня тоже подростки и каких-то прям супер дел, которые мешают работать, у меня нет. Ну, и деньги есть - помощница, клининг, домашняя еда на заказ. Мне проще нв всё это заработать, чем самой дома упахиваться, а потом заламывать руки ’ах, никто не ценит’!