Персонаж Аноним• 15 декабря 2022

Томатна паста- "шахід"

Ото я сьогодні купила до голубців. Лише вдома побачила, що виробник- Іран. Ще й на смак- як забродивші помідори. Викинула в смітник
ЛЮБА• 15 декабря 2022
Пару раз уже Чумак покупала ( в Ашане )

Julia 2020• 15 декабря 2022
Чумак еще летом в АТБ продавать начали, судя по адресу там где соусы Руна теперь производство
Чудо-Рыба-кит• 15 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Пару раз уже Чумак покупала ( в Ашане )
А я в Метро видела. Произведено в сентябре. То ли было у них не только в Херсоне производство, то ли смогли мощности перевезти и открыть, но очень обрадовало появление этой марки.
vihola• 15 декабря 2022
Капець, наче більше ніде в світі помідори не ростуть.
Якщо зважати на окупацію нашої Херсонщини минулого літа.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 декабря 2022
причем тут шахид? теперь все, что связано с Ираном для Вас шахид?
Заюшка_хозяюшка• 15 декабря 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Даа)
ЛЮБА• 15 декабря 2022
Ответ дляJulia 2020
Летом не видела , в октябре покупала . И вот в прошлом месяце .
Изготовлена 28.9 22
База_птеродактилей• 15 декабря 2022
Сама роблю.
Кнопус• 15 декабря 2022
А что ничего украинского нет? Или как от безысходности в 90 мы брали красно коричневый крашеный шмурдяк под видом пасты, соус Краснодарский назывался

Отмотала своё• 15 декабря 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я теж бачила продукти виробництва Ірану, і теж не буду їх брати принципово. Взагалі намагаюсь підтримувати вітчизняного виробника.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 15 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
я понимаю нежелание покупать. но причем тут шахиды
Отмотала своё• 15 декабря 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
думаю, то назва теми, щоб увагу звернули )))
Амарилис• 15 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
От якби ще й вітчизняні виробники підтримували свого покупця, то було б взагалі добре.
Отмотала своё• 15 декабря 2022
Ответ дляАмарилис
Не хочу сперечатися. Я відповідаю лише за себе та свої дії
18 мнеУЖЕ• 15 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
сухофрукти, до побачення.
Уси Пуси• 15 декабря 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Естественно) Они на нас зарабатывают, чтоб потом изготавливать дроны и ракеты, которыми нас убивают.
18 мнеУЖЕ• 15 декабря 2022
Чому українсьеою немає на етикетці?дивно, що за торг.мережа?
Отмотала своё• 15 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
сухофрукти, до побачення.
Хіба їх тільки Іран робить?
18 мнеУЖЕ• 15 декабря 2022
Ответ дляОтмотала своё
Хіба їх тільки Іран робить?
Ні, але іранські вже не купуватиму.

Отмотала своё• 15 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні, але іранські вже не купуватиму.
Я і раніше не купувала. Якось так само складалося
18 мнеУЖЕ• 15 декабря 2022
Дивно я лиш в рос.мережах знайшла цю том.пасту, а де в нас таке продається?
Zelenkа• 15 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні, але іранські вже не купуватиму.
Як і я фініки до кави. Нажаль, інших поки не возять.
18 мнеУЖЕ• 15 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Ото ж...
Скелет дыни• 15 декабря 2022
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Да. А ви не розумієте? Це підтримка грошима виробництва зброї проти України.
Котя_люлю• 15 декабря 2022
Я вже подумала, що якись дебіл так пасту назвав в Україні, але ж ні, все норм. Не купуйте та і все.
Скелет дыни• 15 декабря 2022
Ответ дляКнопус
Я пів року укр.томат.пасти не могла знайти, брала польську
Стетоскопуло• 15 декабря 2022
После деоккупации появились макароны Чумак, пасты и кетчупов пока нет, что очень расстраивает.
Файна цьоця• 15 декабря 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Гуманітарка з раші
Файна цьоця• 15 декабря 2022
Ответ дляZelenkа
Фініки в багатьох країнах є. І возять з різних теж.
Zelenkа• 15 декабря 2022
Ответ дляФайна цьоця
Тепер буду звертати увагу, бо солодке не їм, а фінік з кавою - то обов‘язково