Скорее всего, полезут падлы
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Хотіла б справжної журналістики
яка маячня, не справжньої вам треба, а шоб владу не критикували
Irina-5d24• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Що значить ’прийшлось іти в герої’? Чому не виїхав спокійно на запрошення Заходу?
Що заважало поставити недолугих військових на чолі? А не Залужного? Чи проросійського міністра оборони?
Тому що не вважав Залужного проукраїнським. Помилився.
А для чого виїжджати? Залишився і став героєм, а так був би на кшталт януковоща
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
До речі, ви знову перевели стрілки. А не відповіли на конкретне запитання. Чи вважаєте ви Зеленського наркоманом. Чи все таки визнаєте, що то був наклеп, і всі ці розповсюджені історії з лабораторіями - тільки щоб осадочек остался.
вважаю, що під час акторської кар’єри він вживав апарати. вони виводяться декілька місяців з організму, тому він влаштував цей балаган, цирк і обман з аналізами. бо тоді рильце було в пушку.
з отриманням посади Президента - думаю, намагався утримуватись. з війною - переконана, йому не до цього. точно зараз не приймає.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
так, помилка Порошенка - що він мав би діяти більш рішуче у винищенні всього ворожого, в зніманні з посад тих, хто не впорався. і він це сам визнав, вкінці президенства! зможете так пан Зе зробити? ні, звичайно. комплекс Наполеона завадить.
’відміна вивчення української мови і історії України в вишах України’ - насправді, не знаю, наскільки ця теза відповідає дійсності. треба перевірити. але люди, яким ’какая разница’ та ’мир в глазах путина’ - невже ці люди за укр мову в вишах переймаються? серйозно? несподівано.
при цьому, я приємно вражена тим, що Зе таки не втік. претензій до нього в мене є і залишається багато. але з початком війни він дійсно приємно вразив. він - харизматична людина, уміє подобатись, напевно, в цьому і є вищий замисел, що саме він зараз Президент України. Він зачарував аудиторію західного світу, гарно читає промови, тримає увагу всього світу прикутою до України - а це надважливо в цей час. тому хай грає свою роль, він справляється зараз.
але завистливе нутро проявляється час від часу, йому потрібний контроль, бо переігрує і потроху будує монопольну кланову державу. сусідські держави також так починали: лукашенко знаєте яка душечка був, як прийшов до влади. а тепер все ніяк не піде. і люди з його апарату також втрачають береги вже, прикладів було масса наведено.
’відміна вивчення української мови і історії України в вишах України’ - насправді, не знаю, наскільки ця теза відповідає дійсності. треба перевірити.
Знаєте, чому ви не знаєте? Тому що на порошенкофільських фб аккаунтах і цензорах цього не напишуть.
Достатньо ж гасла ’МОВА’! Правда?
І відповідаєте ви мені, а не комусь з какойразніци)
От все що ви написали в останньому абзаці - це про порошенка. І зависливе нутро (згадайте хоч Помаранчеву і як він поводився тоді), і будівництво монопольної кланової держави на чолі з ним.
Достатньо ж гасла ’МОВА’! Правда?
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Достатньо ж гасла ’МОВА’! Правда?
останній абзац не відповідає дійсності. хотів би в клановій державі бути - демократичних виборів не сталося б. але виграли Слуги, які роками будували антипороховську пропаганду, проплачену москвою і коломойським.
якщо останній абзац не про зелень - на яких законних підставах не пустили в країну Корбана?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не так по всіх пунктах.
Влили в голову вам. Одні і ті ж маніпуляції про нічим було воювати, ага, і в 2015, і в 2016.
І це у вас точно ніхто не загинув через чергове ’перемир´я’ в односторонньому порядку, коли та сторона стріляє, а у нас наказ не стріляти, щоб не провокувати.
Ваша аватарка - протилежна до ваших поглядів
Конечно конечно) Я не знаю, о чем и как говорить с людьми, у которых отсутствует критическое мышление. Поэтому просто буду игнорить ваши глупости) хорошего дня
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляОленёнок
Ви не можете говорити з людьми, які неперебувають під дією ваших методичок про те, які хороші були мінські. І ви ще там щось про критичне мислення згадуєте? ))
ще меркель нам похваліть
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
Після кривавого Майдану і враховуючи людей зі зброєю, з яких половина - проти Порошенка, не міг він не провести вибори. А клани і всі олігархи, регіонали, опзж-сти чудово себе почували при ньому.
Про ’проплачену москвою’ - такий самий фейк як і про ’путіну треба, щоб тільки не порошенко, і тому зеленський потрібен путіну’. маніпуляції і обман
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
А я вважаю, що ця думка вам була закладена в голову як раз от такими фейковими тупо змонтованими відео, як я навела.
Але якщо хтось був наркоманом, а потім перестав, і в часи найбільшого нервового напруження не повернувся до цього, то така людина не просто сильна, а титан якийсь прям)) Ви можете сміливо казати, що у людини алмазні яйця, а не просто сталеві))
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Господи, йдіть вже помоліться на свого ідола.
як путінська бабуся
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляОленёнок
Вот у вас в голове насрано-то. Извините.
Ізвінітє, то у вас в голові таке.
Ще й лицемірство у всій красі, я про аватарку
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
як путінська бабуся
У мене нема ідолів, на відміну від вас. Я просто вам логічно розкладаю ваші тези, але вам не віриться. Бо тоді доведеться визнати, що ви перебували в відфільтрованому інформаційному просторі весь цей час.
Якщо що, закликаю голосувати тільки за націоналістів. Але й тут з вами попрацювали, я підозрюю
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
ви то й діло переходите на особисті.
думка ні разу не змонтована, я слідкувала за новинами і робила свої висновки. чому він так само, як Порох, не здав аналізи відкрито, і не віддав в незалежну експертизу, а краще в декілька? чому його ’по дружбі’ це робили, ще й незрозумілою датою, в приватній клініці? яке змонтоване відео потрібно, щоб обуритись цією клоунадою? це вам, напевно, треба відеоурок по любій темі.
до речі, я не прокоментувала питання пияцтва Порошенка.
я вважаю, він не пив, а якийсь ефір, що ви згадали - людина була банально дуже втомлена, і в нього, між іншим, діабет. тому міг прийняти законні препарати для здоров’я. а от вигадувати байки, що він прийшов п’яний на ефір - це як раз рівень скотських наклепів від слуг. по собі вигадують легенди.
я аналізую факти, а якшо для вас цензор - пропагандистське джерело - то все про вас ясно. бубочку обідили. уті путі. доросла, професійна людина не боїться критики, не вводить цензуру. а виловлює з неї конструктив. ’дорослої’ поведінки у слуг нема.
яких націоналістів? куди пропали ВО Свобода, приміром, після 2014? і з початку війни нічого про них не чути.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
ви то й діло переходите на особисті.
Не перехожу перша ніколи, відповіла вам вашими ж словами.
Ще раз: ви слідкували за новинами про ніби-то наркомана з інтерпретаціями конкретного пропагандистського джерела, і досі їм вірите. Ваше право. кацапи роками це повторюють, і нічого, їм нормально, жоднен сумнів не закрався))
А про свободівців, загиблих і тих, хто воює вам ваші джерела не розкажуть. Якщо вам справді цікаво, включайте Фаріон, щотижня з кінця лютого вона називає поіменно тих, хто загинув і де, з Легіону Свободи і Карпатської Січі. Зовсім недавно прямо включення з Бахмута саме від свободівця було. А вам ’нічого про них не чути’ тільки тому, що канали Порошенка їх ігнорують, причому давно.
А то ще недайбоже народ зрозуміє, хто справді патріот, не тільки гаслами
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
ви то й діло переходите на особисті.
Про той випадок, коли він увірвався в ефір, не виглядав як препарати. А саме як під шафе
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
’Не перехожу перша ніколи, відповіла вам вашими ж словами.’
ага, так так. дровеняку в своєму оці не бачите.
ще раз: інтерпретую новини я сама. досить вигадувати.
пам’ятаю, на 5-му представники інших партій спокійно давали інтервью. не дивилась його 24/7, але пам’ятаю, раз включила - натрапила на інтерв’ю з Корчинським. рік десь 2019 був, напевно.
то що, ютюб канал Ірини Фаріон - єдине джерело, де щось чути про партію Свобода?
про патріотів і героїв незалежно від партій мають говорити чесно і беззастережно на Телемарофоні, хай йому грець. раз він такий єдинонаціональний.
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
’виглядав як’ - це суб’єктивна оцінка ситуації. здаватись може різне.
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
ви так тези вибірково розкладаєте. на ваші випади про Пороха я даю відповіді, щодо слуг жодного пояснення їхнім неадекватним діям нема.
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
до речі, цензор без кінця історії та інтервью з військовими робить. от постійно. без акценту, за яку вони партію. за Україну? і цього достатньо.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
Не бачу ніякої дровеняки)
На 5му перестали бути незалежні новини з 2014, тому стільки журналістів і пішло звідти. Послухайте Тетяну Даниленко, хоч вона це дуже м’яко каже. А по суті - критики влади, нормальної і незалежної,там не стало відтоді. Корчинського я бачила інтерв’ю з Соколовою, як раз перед виборами, там де він впевнено підтримує Порошенка саме на тих виборах)
Крім Ірини Фаріон напевно в фб ви можете підписатись на свободівців, а так - уявляєте, нема у них свого тв каналу, не олігархи вони. Більше того, для виходу нових випусків передач про видатних особистостей української культури Фаріон навіть збирала кошти, якісь невеликі, але і тих не було, щоб записати передачу в студії.
Про телемарафон згодна, але сумніваюсь, що його дивляться масово. Люди підписуються на тих, чия думка цікава, і слухають їх, я так думаю.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
ОК. Мені здалось саме так
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
це ж і хороша дискусія: обговорювати конкретні моменти, а не в цілому
Ответ дляKolibri_18
Тут показовіша рашка, в них теж колись був молодий переспективний лідер, а перетворився на що перетворився. Тепер сидять і власної тіні бояться.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
У рашки лідер не перетворився, а був ущербний і травмований з самого початку , з дитинства, тому і пішов в наймерзеннішу службу.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я це знаю. Але чи було це очевидним для росіян, які тоді ще в більшості прагнули до інших цінностей, демократії та не були прозомбовані до мозку кісток? Вони вбачали в ньомусаме сильного, харизматичного, перспективного лідера.
Хочу зазначити важливу річ (!): я не порівнюю персони в жодному разі, це навіть не предмет розмови.
Я лише навожу приклад, що буває, коли дозволити «сильной руке» безмежну владу, повне право вирішувати за людей та визначати їхню долю.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Просто ще хотіла додати… зараз потихеньку створюється таке підґрунтя, що на наступних виборах, якщо прорветься хтось на кшталт як у сусідів, буде страшне лихо. Придивіться уважно до окремих персон, зверніть увагу, кого агресивно піарять боти (ні, це не по-, не зе-…).
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Думаю, що ніколи не було у росіян, у більшості інших цінностей і прагнення до демократії. % таких був невеликий завжди у таких політиків. А так - комуністична і жиріновського партія завжди найбільш підтримувались тим народом. І від природи любов до сильної руки, прославляння своїх нікчемних царів.
Ответ дляMrs.Ochmonek
А ще придивіться до нових трендів - маніпулятивних вкидів, спрямованих на те, щоб розколоти саме патріотичну, проукраїнську частину суспільства незалежно від того, за 5 чи 6 вони голосували. Обнагліли, що прямим текстом вказують пальцем та пишуть «фас, це шістки кремля». Це як у рашенській приказці «на воре и шапка горит», але головне що їм вірять, аби не по, розумієте глибину маніпуляції? Подумайте, добре подумайте, кому і для чого це потрібно.