Скорее всего, полезут падлы
Ответ дляMrs.Ochmonek
Думаю, що ніколи не було у росіян, у більшості інших цінностей і прагнення до демократії. % таких був невеликий завжди у таких політиків. А так - комуністична і жиріновського партія завжди найбільш підтримувались тим народом. І від природи любов до сильної руки, прославляння своїх нікчемних царів.
За свіжим слідом після розвалу совка ще була значна частка активних, розумних, не прошитих пропагандою та мракобіссям людей. Вони мали шанс щось змінити.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Просто ще хотіла додати… зараз потихеньку створюється таке підґрунтя, що на наступних виборах, якщо прорветься хтось на кшталт як у сусідів, буде страшне лихо. Придивіться уважно до окремих персон, зверніть увагу, кого агресивно піарять боти (ні, це не по-, не зе-…).
А кого піарять ? Я і не знаю. Від Арестовича наче всі плюються, крім фсб-шника Гордона.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
А ще придивіться до нових трендів - маніпулятивних вкидів, спрямованих на те, щоб розколоти саме патріотичну, проукраїнську частину суспільства незалежно від того, за 5 чи 6 вони голосували. Обнагліли, що прямим текстом вказують пальцем та пишуть «фас, це шістки кремля». Це як у рашенській приказці «на воре и шапка горит», але головне що їм вірять, аби не по, розумієте глибину маніпуляції? Подумайте, добре подумайте, кому і для чого це потрібно.
Це маніпуляція і застосовувалась до 2019 саме попередньою владою, через те і така втрата рейтингу була.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та ні, не він, інші. Не хочу розвивати цю тему на форумі, зрозумійте.
Щодо президента, то я можу сказати коротко, що вдячна йому тільки за те, що зробив в цілому правильний вибір, став поруч з народом у його цілях та прагненні захистити державний суверениітет. Але мені здається, що там біля нього таке колотиться, що ой.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Їх мізер був, не було шансів. Недавно слухала Новодворську давніх часів, яка казала, що за Чеченську війну ми всі маємо стояти на колінах і просити прощення, тільки ж народу їхньому ще більше крові хотілось. Яке там просити прощення.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Якщо ви про Єрмака, то там шансів нема, він сумнівний і не популярний
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
А біля нього там точно різні, але на важливих постах ті, хто треба - Залужний, Резніков, Данілов.
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
У рашки лідер не перетворився, а був ущербний і травмований з самого початку , з дитинства, тому і пішов в наймерзеннішу службу.
Він подавав себе як демократичний лідер. А потім, потрошечку, то цензуру ввели, то опозиційні канали закрили. Потім вбивали опозиціонерів. Ну і що зараз - ви в курсі
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та шо ви гоните, при попередній вдалі така демократія була і свобода слова, що зі сцени кварталу і 1+1 нон стоп брехню і накоепи цілодобово несли. І ніхто не був наказаний, нажаль
Ответ дляMrs.Ochmonek
Щодо Залужного, вже трохи писала.
Десь тиждень тому натрапила на допис одного колишнього політика (не опзжшника, не колаборанта). Писав, що є плтіки щодо спроби дискредитації. Я не повірила, зараз багато пліток, а тут хлоп і закон щодо військових і один з ініціаторів його на виправдання прямим текстом вказує, що це прохання Залужного (в темі є посилання на статтю ВВС). І щось пригадався шкандаль влітку, коли хотіли обмежити пересування військовозобов‘язаних в середині країни і так само вказували на Генштаб, що це саме їх ініціатива.
Паралельно the economist пише, в двох статтях згадка про те, що комусь не подобається беззаперечний авторитет Залужного серед людей. Диму без вогню…Слідкуватиму далі, але мені дещо дуже не подобається.
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
У Рєзнікова 22 лютого ’не було сформовано ударних груп’.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
То він для заходу так подав себе. А росіянці як раз возлюбили його більше по-справжньому і після курська і тим більше - Чечні, відчули в ньому рідне - велічіє і кровожерливість.
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Щодо Залужного, вже трохи писала.
Який знайомий почерк: наміренно казати боехню і руйнувати довіру і репутацію. Ті ж самі політтехнологі, як в 2019. Але добре, що Залужний просік тему і дав оце інтерв´ю The Economist, це сказав кардинально протилежні речі до того, що кажуть арестовичі і ко
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
А Шустера не закривали, ні ? Якою б не був падлюкою, та до нього ходили всі в студію і висловлювались як хотіли.
І те, що ви хотіли б покарання за якусь сатиричну передачу - це в вас любов до демократії так проявляється?
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Сатира одне, а брехня і наклепи - інше. Так, чекайте, виходить, і Шустер був, і квартальці на замовлення Коломойського, а, може, і когось із за порєбріка також, говорили, що хотіли - а ви стверджуєте,що цензура була?
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Щодо Залужного, вже трохи писала.
А я думаю замовний вогонь йде як раз звідки ви не думаєте, і мета там очевидна антиукраїнська - сіяти недовіру між тими, хто зараз роблять найбільше і злагоджено для фронту.
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
Ви б кого на його місці бачили?
Ответ дляKolibri_18
.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
В суд на брехню і наклепи хтось подавав?
Шустера закрили, ви забули?
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Партія ’Європейська солідарність’ не раз закликала об´єднатися усім проукраїнським силам, заради Перемоги, заради розбудови держави. Та, схоже, це головна цінність ні слуг, ні прихильниць ’свободи’, як виявилось
Ответ дляKolibri_18
Так, Ви праві, він просік. Але дехто не може досі просікти, бо їм все списують на рашистське іпсо, а вони радо вірять.
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляKolibri_18
Закликала, а робила навпаки. В тому то й суть.
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви б кого на його місці бачили?
Мені в свій час подобався Турчинов.
Але Рєзніков, насправді, немає якихось великих проколів в своїй репутації. Він так казав,бо це була політика партії. А от хто диктував усю цю політику - це питання.
Ответ дляMrs.Ochmonek
А я думаю, що ви навіть не спробували поцікавитись глибше, там навіть школяр легко побачить логічний ряд. Тож, ще раз, думайте, хто сіє недовіру та намагається розшарувати патріотичне суспільство. І це не ті, кого ви маєте на увазі. Щиро бажаю вам зрозуміти хоча б колись, аби тільки не було запізно.
До речі, на мою думку (і не тільки на мою) ситуація з Пташкою була інсценована та розкручена тими самими режисерами. Так, знайшлись й корисні ідіоти, але …
Kolibri_18• 16 декабря 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Коли і яким чином робила навпаки?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це все робиться приблизно так. Бачать, що зе- та по- прихильники скубуться, значить на цьому можна без кінця грати. Трапляється зашквар - корупційний випадок, дуже неоднозначний законопроект, неважливо що, звісно, більшість зе- проти нічого не мають, бо все що завгодно, аби не по-, більшість по- починає пригортати увагу. І тут активізуються спеціальні боти та лунає: дєржи вора, єта пятая калонна крємля, єто все ани, парахаботі, єта іпсо рашістав. Ви хоч розумієте всю «красу» гри?
Mrs.Ochmonek• 16 декабря 2022
Ответ дляTakamaka
Це було тільки при Єльцині до першої чеченської, імхо