Якись виступ був Залужного, і його цитати рознесли всі групи. Зокрема, він казав про те, що у лютому або навесні буде ще один наступ з Донбасу на схід далі, я так розумію що на Дніпро. Також вони накопичують 200 тис, та спробують піти на Київ.
Війна не закінчиться скоро, це і так зрозуміло. Але все ж хотілось вірити, що більше великих наступів не буде, а тут таке……..
lisenok_8282• 15 декабря 2022
Слушайте, тут не знаешь, что будет через полчаса. А вы уже на весну загадываете. Та хоть бы нам всем дожить до весны вообще.
shkoda_anna• 15 декабря 2022
Орки ще ті самогубці, але і про Білорусь лякають з літа, проте досі ніхто не наступив.
felina.nat• 15 декабря 2022
А должен был шашлыки на майские обещать или что? Не порадовал... ЗСУ и Залужный радуют не прогнозами и обещаниями, а тем, что они делают.
ПанВиктория• 15 декабря 2022
До весны нам еще дожить нужно. А то кинут какую-то инфу и люди потом седеют раньше времени. Подоляк говорил что весной - летом всё возможно будет тихо. Теперь от Залужного это....Смотрите такое меньше и хоть немного нервы будут спокойнее.
Ответ дляfelina.nat
Ви вже все до купи змішали. Я що, сказала щось стосовно Зсу і Залужного вцілому??? Вони безумовно молодці!!!
Але прогноз просто невтішний. Я про це писала.
alenka3108• 15 декабря 2022
Ой, як і вчора рознесли, типу, заяви Г. Маляр. А насправді вона все по іншому сказала і не в такому контексті.
Як вже дістали ці шашлики...про війну говорили всі, і США і наш Буданов. Це особистий вибір кожного був, їхати з України чи не вірити і залишатися. Кожен сам відповідальний за своє життя та за життя дитини своєї.
Цікаво як треба було сказати це людям, збирайте речі, тікайте, виїжджайте, а Путін бац і все не наступає ... та і не повірило б половина населення в це. Так як і зараз, коли тривога ой як мало людей відразу ідуть в укриття.
Ответ дляdaiannaSan
Ну это прогноз, их сотни каждый день и меняются они исходя из ситуации. Это немножко детская наивность, что плохо уже не будет. Может быть еще хуже, как и наоборот, все закончится в один день.
Да, пожалел, что залез в телегу пару минут назад... Уже сильно хочу вернуться на работу на АКХЗ, и только туда, никуда больше. Но что-то надежды уже не так ккрепки, шатаются.
Посмотри, что будет дальше. Дай Бог, рашка в итоге всего развалиться и уменьшиться территориально. Россияне не заслуживают такой территории, что имеют сейчас.
Ответ дляЯся222
Так, а ще то було інтерв’ю для авторитетного видавництва. Сподіваюсь, що то більше на наших партнерів орієнтир.
Ответ дляrybka21
Читайте все, а не вирвані з контексту слова, що розносять ТК
Так, піду знайду)
ku4eravaku4erava• 15 декабря 2022
Ответ дляshkoda_anna
Там болото со стороны белорашки, зимы ждали, что б замёрзло