Але я не Галя))
Татьяна-bfd8• 16 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Она настолько осмелела, что аж пришла хамить и оскорблять. Выглядит очень жалко
Ответ дляrybka21
Ні, Залужного треба читать повністю та вдумливо
Расшифруйте, плиз. Для Галь
Ответ дляBrilliyantik
Удалено администрацией...
Я вам ничего в личку не пишу !!!
Brilliyantik• 16 декабря 2022
Ответ дляАтланта
По отношению к русне нет и никогда в мировой истории больше не будет никакой политкорректности. Наш главнокомандующий сегодня доступно объяснил в интервью, что украинцы делают со своими врагами. И он воистину прав.
Удалено администрацией...
Ответ дляrybka21
Що саме
Я сабур не зовсім вдумчиво читаю Залужного, що він мав на увазі
Татьяна-bfd8• 16 декабря 2022
Бриллиантик, душнить и глупых замок никто не любит. Вы ничего умного не придумали, чтобы задеть меня, так приплели скраб. Мы и видим какая у вас отличная жизнь) из вас плохая актриса
Татьяна-bfd8• 16 декабря 2022
Ответ дляBusinkaKiev
Я вам ничего в личку не пишу !!!
Там своя реальность) вымышленная
Татьяна-bfd8• 16 декабря 2022
Ответ дляNat-li
Там кукуха, похоже, до границы не долетела
До границы чего?) здравого смысла?
Ответ дляNat-li
Наверное кукуху сбила наша ПВО
Я реально ничего по личкам не пишу вообще
Татьяна-bfd8• 16 декабря 2022
Ответ дляBusinkaKiev
Наверное кукуху сбила наша ПВО
И у нашего ПВО бывает сбой)
Татьяна-bfd8• 16 декабря 2022
Ответ дляNat-li
До границы, за которую ее хозяйка свалила
Надеюсь там хорошие психиатры
Brilliyantik• 16 декабря 2022
Ответ дляАтланта
Мне без разницы. Если на болотах не знают что такое форум и принципы общения на форуме, то идите в одноклассники или в ВК.
И да, личные сообщения пишут в личку. Остальное-на всеобщее обсуждение.
Удалено администрацией...
Ответ дляBusinkaKiev
Ну от хлопець гарний зробив аналіз
«ААААААА!!! ЗАЛУЖНИЙ СКАЗАВ!!! ААААААА»
А тепер спокійно:
Що саме сказав Валерій Федорович? «Вже в січні, але швидше за все НАВЕСНІ»...
До того ж, він назвав і Київ, а може Південь, а може...
Все може бути, та за умов збереження інтенсивності бойових дій, 200 тисяч солдат, яких ніби-то готує Росія - не зможуть аж настільки розтягнути фронт, бо треба поповнювати лави, без цього їхній фронт посиплеться.
Сказане Залужним - це не для нас, а для наших Союзників. Пан Головнокомандувач сказав, що йому потрібно для того, аби вийти на кордони ХОЧА Б 23.02: 300 танків і так далі.
Чому не для нас? Тому що це інтерв‘ю Залужного та Сирського для «The Economist», а не для Ютуб-канала Фейґіна чи Гордона.
Ну і наостанок: я багато разів писав, ЯК СИЛЬНО мене дістала істерія про «повторний наступ». Він «мав бути»:
У червні
У липні
У серпні
У вересні
У жовтні
У листопаді
У грудні.
Тепер, «або наприкінці січня, або в лютому, або на початку березня». Ну, вітаю всіх! У нас є запас для страхів і проносу ще на пару-трійку місяців. 🥳🥳🥳
Назар Приходько
«ААААААА!!! ЗАЛУЖНИЙ СКАЗАВ!!! ААААААА»
А тепер спокійно:
У червні
У липні
У серпні
У вересні
У жовтні
У листопаді
У грудні.
Назар Приходько