Пальцы крестиком за наше ПВО?
Сестры Гримм• 16 декабря 2022
Ответ дляOlenavs
Так, підтримую - найкращий рецепт. Температуру 40,2 від горла зганяє на раз-два. Точно, що таке страшне вилітає
а оцту небагато?
ku4eravaku4erava• 16 декабря 2022
Ответ дляCocomamzel
Та блин, новый телефон, не хочется батарею портить. Обычно раз в день заряжаю, вечером
Не портит батарею, проверено, телефону 2 года заряжаю когда хочу,
winter2011• 16 декабря 2022
Ответ дляstarlink
Девочки, отвлечемся на секунду.
Что при гнойной ангине пить?
Терафлю выпила, синупрет есть и декатилен смоктушки
Что при гнойной ангине пить?
стрепсілс інтенсив(саме його!), але до лікаря обов,язково. Якщо стрептокок-потрібен антибіотик. Не займайтесь самолікуванням і одужуйте
@ альонка@• 16 декабря 2022
Ответ дляnoree
Всі котів і песиків, а можна я хом’яка?)))
Тут в дніпровському районі дуже гучно, хоч відволікусь.
🤣🤣🤣🤣🤣👍
frumoasa17• 16 декабря 2022
Ответ дляoksanav
То ви так за свекруху переживаєте?
Золота невістка
Моя перша свекруха була золота людина і жінка, і тільки як вийшов такий син у неї, досі дивуюся.
HelloKitty18• 16 декабря 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Да
Я теж, але вийшла на балкон в нас тихо, Оболонський район.
frumoasa17• 16 декабря 2022
Ответ дляnoree
Класний такий))
black-opium• 16 декабря 2022
Ответ для_MadonnA_
Да мы тоже охренели. Соломенский , света уже нет , соответственно и всего остального тоже
У нас так же (
Счастливый магазинчик• 16 декабря 2022
Ответ дляЛЮБА
Нафиг таку родню у дупу!!! Упаси бог от этого нечистого!!! Что бы им вернулось все наши слёзы и боль в стократ !
Все вернётся, обязательно.
Ответ дляVika26
Ще можна з салютом зрівняти.
24 лютого я прокинулась і подумала «яка скотина о 5 ранку салют запускає» та ще й так близько, що аж стеля дрижала. Це було ппо.
Так, дуже схоже на салют. А я за весь час вперше чую. 24го лютого прокинулась теж від вибухів, але вони були по одному. А це прям серія коротеньких вибухів, ніколи не чула.
Ответ дляTeonaa
Иран пидарас наверное что-то подкинул
Бляха. Вся пидарясня делает шо хочет под девизом неее, мьі ниче не делаем, одни наши «союзники» ссут в штаньі.
Вони так і сказали , що їм нема чого втрачати , вони вже і так на пожиттєве заробили, тож кілька ракет більше їм ситуації не міняє.