Жанна-Joanna• 16 декабря 2022

Транзит через Польщу. Запрошення потрібно?

Вітаю! Їдемо до родичів у Франції з біометричними паспортами по безвізу, поїздом до Варшави, а далі літаком. Прочитала, що польські прикордонники мають право запитати про запрошення від приймаючої сторони (якщо мета поїздки бізнес чи відвідини родичів, друзів) або бронь готелю (якщо туризм) незважаючи на транзит.
Чи хтось стикався з таким на практиці цього року?
Двічі їздила через Польщу ще до ковіду і двічі натикалася на дуже грубих поляків (і прикордонників, і митників), хоча саме запрошення не вимагали, а робити його вже трохи запізно, йдуть свята, мерія може просто не працювати, невідомо, як довго той папірець роблять. Крім того в родичів новонароджена дитина, не хочеться їх напружувати. Зворотні квитки є.
OOH• 16 декабря 2022
По безвізу ніхто нічого не питає. А в цей час можно сказати, що їдете шукати прихисток.

Машенька Ивановна• 16 декабря 2022
Мої ось заїжджали сказали що туристи, більше нічого не розпитували.
автор Жанна-Joanna • 16 декабря 2022
Дякую за відповіді.
Волшебная лампа• 16 декабря 2022
Спрашивают цель визита, если нет польской дии
ku4eravaku4erava• 16 декабря 2022
Так у вас билет на самолёт, так и покажите они вас пропустят