Безникая• 17 декабря 2022
Білі пробки в горлі.
Син мав віруску якусь,температуру і один день блював минулого тижня. Зараз вже все ок. Лікар нас бачила і лікувала. Тиждень пройшов, і вирішила подивитись йому в горло, дитині 9 років.
А там пробки, без болю в горлі без температури.
Давно вже такого не було, але зараз певно на фоні частих вірусних болячок , то усугобилось. Не знаю чи то всі цього року так хворіють чи лише мій.
Я натиснула на них вухочисткою, так колись мені казала робити лор, і вони просто повилазили, запах звичайно такий що то просто , гнійний, ну як і у всіх пробок. Хто мав то знає.
Горло зараз не болить, нічого не болить.
То потребує якогось лікування, чи ще чогось? Підкажіть будь ласка, не хочу лікаря дьоргати у вихідний. Нічого ж критичного немає.
Запыхалась• 17 декабря 2022
У мене була ангіна, так вона пройшла сама. Бо за кордоном, нікули не йшла.
Але дитину обовязково.
За кордоном зараз ангіна та скарлатина.
Комаровский вчора відео записав.
Вони можуть минути самі, але можуть дати наслідки на сердце і інше.
Але дитину обовязково.
За кордоном зараз ангіна та скарлатина.
Комаровский вчора відео записав.
Безникая
• 17 декабря 2022
Ответ дляЗапыхалась
Але дитину обовязково.
За кордоном зараз ангіна та скарлатина.
Комаровский вчора відео записав.
Але дитину обовязково.
За кордоном зараз ангіна та скарлатина.
Комаровский вчора відео записав.
Це не ангіна.
Все возможно• 17 декабря 2022
Я свої гланди в такому випадку мажу масляним розчином хлорофіліпту, наношу його ватною паличкою. І полощу фурациліном.
Не знаю чи дітям так можна.
КаРаКаТиЦа• 17 декабря 2022
Это тонзиллит. У мужа такие были. Тонзилотрен рассасывать выписывали. И полоскать горло.
КаРаКаТиЦа• 17 декабря 2022
Эти бляшки потом вызрели и во время полоскания сами отпали. Но можно и ковырнуть,они твёрдые были.
Безникая
• 17 декабря 2022
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Так я їх вухочисткою в позабирала йому. Тепер цікаво що робити далі. Йду дам йому полоскати ще
КтоЕслиНеЯ• 17 декабря 2022
Мирамистин, стрептоцид, полоскание,
Вообще, сдать кровь на стерильность, стрептококки. И бак посев из горла (до лечения препаратами).
Каркуша Клара• 17 декабря 2022
У мене все життя хронічний тонзиліт і періодично чищу паличками вушними ці пробки . Ніякі лікування позбутися них повністтю не допомогли .
Копирайторша• 17 декабря 2022
Ответ дляБезникая
,да, пусть прополощет фурациллином и крепким солевым раствором. Правильно, что убрали.
Безникая
• 17 декабря 2022
У нього було колись часто таке, потім перестав хворіти і все було ок. А тепер від вересня вже 3 чи 4 кашель, соплі, горло боліло. Певно імунітет впав в як наслідок пробки активізувались.