Жена сына• 17 декабря 2022
Арт клякса. Бачили як росіян понесло він відео на мові?
Є блогерка-художниця на Ютубі Арт клякса. Впевнена багато хто її знає, бо тут бачила дуже часто роботи по її Мк.
Звати її Надя.
На початку війни вона поїхала в Крим до батьків. Про війну писала не однозначно, типу «всім важко, всім болить» але ніяких «росія напала/вбиває/катує»
Вона мовчки продовжувала записувати відео російською, без політичних тем.
А на днях записала українською, мовляв «я з українського села, з дитинства говорила на мові, це моя рідна мова. Я дуже люблю українську і вона заслуговує щоб звучала хоч деколи на моєму каналі»
Все!
Всі зто раніше їй дякував, хвалив, писав що вона най най краща і тд як оборотні перетворилися і почали хамити, псіхувати, принижувати, називали нацисткою (за мову!!!!! Волосся дибом!) таке полилося, дівчата. Я сама не витримала і пересралася там з усіма.
Я не думала що там АЖ стільки неадекватів!
Звати її Надя.
Все!
Банан-барабан• 17 декабря 2022
Ответ дляДаю справку
Ну я не обсираю русских)) в отличие от вас.
Они войной на нас пошли. Радуются убийствам наших. Радуются разрушениям.А нам их любить? Они нас ненавидят.
из_под_тишка• 17 декабря 2022
Ответ дляДаю справку
Вони самі обісралися. Що їх там ще обсирати
40каградусная• 17 декабря 2022
Да, я тоже смотрела ее уроки.
Меня Жанна Бадоева бесит, сидела тихо, ни слова, а теперь опять выпускает передачку свою, интересно ее так и будут на 1 канале крутить.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 17 декабря 2022
Ответ дляДаю справку
Удалено администрацией...
ага, они на нас ракеты, а мы им сраки должны целовать?
обойдутся
Ситечко для мыслей• 17 декабря 2022
Ответ дляЖена сына
Типу так..
Я не розумію чому вона не зробила цього на початку, як зробили ВСІ блогери : психологи, б‘юті блогери і тд
Кожна щняла вілео і пояснила що відбувається, закривала при цьому коментарі і деякі перейшли на мову, деякі ні.
Можливо в Криму це було страшно?
Не знаю..
Але краще пізно ніж ніколи
Можливо в Криму це було страшно?
Не знаю..
Але краще пізно ніж ніколи
Сейчас молчавшие, начнут переобуваться и искать украинские корни, ага. Начнут издалека, про адиннарот.
Жена сына
• 17 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
ну хоть вспомнила. но, как я поняла, пуйло она не осудила.
Ви також дивилися?
Після цього повального хейту, вона зняла розмовне відео де розповіла про Бучу, гвалтування, катування і тд
Та багато чого. Не пам‘ятаю чи пуйло згадувала але по рос армії пройшлася
Мотористка• 17 декабря 2022
Ответ дляМааарковная
Так, росіяни всі кончені дебіли.
Хороший росіянин це дохлий росіянин.
100%
Даю справку• 17 декабря 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Так не хотели, что за 10 месяцев не остановили?
А как могут обычные люди это остановить? Там если слово кривое скажешь , посадят на 10 лет. И сразу тебя скрутят прям там же. Поэтому и сидят. Своя жопа дороже
Ответ дляДаю справку
Слушайте, везде есть свои неадекваты, в каждой нации. А тут как почитаешь комменты , что все русские дебилы конченные, так волосы дыбом. В каждой нации есть хорошие и плохие, типа у нас таких меньше .
У нас точно менше: наші не зазіхають на чужі землі і я б дуже здивувалася, якби почула про крадіжку унітаза
. Але не переймайтеся, ваших дебілів меншає з кожним днем, сподіваюсь, невдовзі не залишиться жодного.
Банан-барабан• 17 декабря 2022
Ответ дляДаю справку
Так обычные люди и высказывают я в соц сетях за войну.
Радуга-дуга• 17 декабря 2022
Ответ дляДаю справку
Удалено администрацией...
Пішла звідси за кораблем криса рашистська!
Ответ дляДаю справку
В разы меньше. И дело не в хороших-плохих, а в промытых пропагандой мозгах.
Пс. У вас шикарная реакция как для украинки. Вы выехали?
Ответ дляДаю справку
Поддержу вас. Они не дебилы конченные. Русские - это нация потомственных наркоманов, насильников и убийц. И хорошие они только холодные
Kapitoshka-4fe1• 17 декабря 2022
Ответ дляДаю справку
Да? А что вас еще не спасали?
Сестры Гримм• 17 декабря 2022
Ответ дляк.Буланова
в смысле? у них же на ТВ рассказывают, что это говор Кубанщины, а не мова.
дурачки они там все. не знают методичку?
О а я дивуюся шо то за новый прикол в них - мова пішла з Кубані в 1973 році. А до цього року українці мовчали мабуть
Ну шо за створіння такі...
Coffee is Love• 17 декабря 2022
Ответ дляДаю справку
так руські і є дебіли кончені
natallochka• 17 декабря 2022
Ответ дляДаю справку
Ну обсирать Всю нацию это надо быть неадекватом. Причем тут люди до правительства конченного??? Типа кто то хотел этой войны
А мясо которое лезет в Бахмуте со всех щелей это тоже правительство?
Kapitoshka-4fe1• 17 декабря 2022
Ответ дляfrolik
Воно мабуть з рятівників.
Ага, какашнік нацепило і вєщає о харошіх рузькіх
Coffee is Love• 17 декабря 2022
Ответ дляДаю справку
Знайшла чим пишатися
Ответ дляДаю справку
Не хотел тот, кто вышел на митинги !
Таких капля в море !
А не хотеть, и молча наблюдать, как твоя страна убивает соседей ! За язык ! За территорию ! Убивает детей, бомбит города, насилует, пытает … - это поддерживать !
Таких капля в море !
Ответ дляСитечко для мыслей
Можливо. Але у розмовному відео вона здавалася щирою. Її трусило всю, коли говорила про війну, мало не плакала
Nikol-9a2f• 17 декабря 2022
Там мозок ще в утробі рашоматки через пуповину zомбується, то які там люди будуть. Про що мова, якщо рідні батьки, сестри, брати з рашкостану таке писали, що на голову не налазить.
Ответ дляNikol-9a2f
І мої такі ж зомбі..
Впевнені що їм з теліка краще видно, ніж мені в Україні.
Mrs.Ochmonek• 17 декабря 2022
Ответ дляЖена сына
Менше!
Там рідкість нормальні люди.
Є й такі, які пишуть «Какой красивый у вас язык. Уважаем ваше решение. Будем учится и рисовать и язык ваш красивый выучим»
А 80% «нацистка, отписка»
Там рідкість нормальні люди.
А 80% «нацистка, отписка»
Так, розподіл десь такий: 80-20, а скоріше 90 шовіністів, імперців проти 10 нормальних
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так, скоріш 90 на 10. А може і того менше.
Просто не всі підписані на художницю яка малює для дітей.
Тут більше жіноча аудиторія, і не настільки кровожадна, як ще буває. А якщо брати рашу в цілому, то там статистика ще більш печальна
Mrs.Ochmonek• 17 декабря 2022
Ответ для Shady lady
Ну, от періодично бувають опитування на вулицях москви чи десь ще, то багато хто ’внє політики’, не відповідають, а з тих, хто відповідає, то однозначно проти десь 1-2 на десяток і є