Продавец овец• 17 декабря 2022
Забронювали люди в вересні котедж і зараз ось дзвонять
Не хочуть їхати бо нема елетрики і проблеми..їхній приїзд запланований на 20.12….
Просять повернути кошти…
Кажуть шо не зможуть нормальнь відпочивати, готувати, митися і жити.. генератора ми не купували, але д і ціни залишили минулоріічні
Просять повернути кошти…
Зробіть по чесному. Спочатку знайдіть нових, потім повертайте гроші. Якщо не знайдете, то на ваш погляд, робіть. Люди мають думати не тільки про себе. Ви також живете в цій реальності, вони мали сказати раніше, щоб ви мали можливість заробити свої гроші. Якщо здасте зараз, то я б повернула.
Продавец овец
• 17 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
ну цени позаминулорічні ми відпочивали наразі у Східниці. І якщо ви заджали на генератор то вибачте( це не те на що люди разраховували я їх розумію. Це як купити куртку без молниї не хватило коштів тіпа на неї(
ну я вже рахувала
Шо вдень потрібно 1000 грн на бензин
Ще масло
Ще платити хлопцю щоб їздив за бензином і бігав дозаправляв
Ну нехай вдень треба 1300 грн на цю двіжуху
А люди платять 3000 грн в день
Виходить я отримую 1300 грн дохід вдень за хату на 12 осіб
Із цієї суми ще ж йде на електрику і зп і всіляки розходніки
Шо вдень потрібно 1000 грн на бензин
Ще масло
А люди платять 3000 грн в день
Продавец овец
• 17 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
зазвичай приїдуть у слід рок і нагадять у компот під двері( не радьте таке. Люди що винні що автор жме
Ось ось
Мені краще віддати Все
Что-то не спится• 17 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
Короче дівчата в мене внутрішній конфлікт… я не можу заспокоїтись.. адже втрачаю кошти бо були реально люди які хотіли приїхати незважаючи на проблеми з електрикою
В будинку є завжди вода, камін, баня, 100% завжди тепло
Ну да.. приготувати їсти не зможуть, алеж є ось ці портативні плитки
А вы плитку предоставляете?
Одяг та сумки• 17 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
ну я вже рахувала
Шо вдень потрібно 1000 грн на бензин
Ще масло
А люди платять 3000 грн в день
Шо вдень потрібно 1000 грн на бензин
Ще масло
А люди платять 3000 грн в день
так це ваша вина що ви не оговорили усі ньюанси( що в вас нема машини - а комусь треба заправляти. Це наймача не колишить( сама здаю житло і вам рішати звісно. але навішо вам погана слава
Пес Патрон• 17 декабря 2022
Ответ дляMacOS-ница
Ви мабуть не уявляєте як це, коли немає на чому готувати. Портативна плитка то хіба для розігріву
Нічого подібного, у нас плитка на дві комфорки і невеликий газовий балон - все готуємо.
Продавец овец
• 17 декабря 2022
Ответ дляЧто-то не спится
А вы плитку предоставляете?
Плитка є
Продавец овец
• 17 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
Розкажіть плз якби ви поступили
Одяг та сумки• 17 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
Ось ось
Мені краще віддати Все
ось і кажу віддайте і люди не винні що ви не маєте генератора. це вам опит що оговорювати треба усе( що робити зараз усім весело
Пес Патрон• 17 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
Взагалі треба приписувати, шо якщо відмова менше ніж за… днів, завдаток не повертається або повертається якась його частина., завдаток на те і завдаток що б забезпечити зобов’язання
Продавец овец
• 17 декабря 2022
Ответ дляПес Патрон
Оговорювали
Просила (письмово) щоб мене повідомили до кінця листопада про своє рішення
Ответ дляПродавец овец
ну я вже рахувала
Шо вдень потрібно 1000 грн на бензин
Ще масло
А люди платять 3000 грн в день
Шо вдень потрібно 1000 грн на бензин
Ще масло
А люди платять 3000 грн в день
Ну підвищуйте ціни. Подумайте самі, люди приїзжають для того, щоб відпочити. Максимально гуляти, у світлий час доби, а не готувати їсти. Підлаштовуватися під графік відключень - це втрачати час свого відпочинку. Це вже буде не відпочинок, а забіг ’встигнути все за 3 години’. Кому таке треба?
20 літрів бензу в день це на скільки в добу у Вас відключають світло? На 10 годин з 24?
Продавец овец
• 17 декабря 2022
Ось зараз дзвонять люди і чомусь ні один не запитав яи є генератор
Всі хочуть заїхати без генератора…
Одяг та сумки• 17 декабря 2022
Ответ дляЭлектричка
Ви з марсу? Буковель забитий під зав´язку, Славське так само.
були у Східниці там з минулими 12 роками що відпочивали кожен рік пусто на 30-40% закінчилися гроші. були 2 неділі тому. а раніше усе битком
Одяг та сумки• 17 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
Всі хочуть заїхати без генератора…
так сдайте та поверніть задаток тай забудьте) добре що так швидко найшли людей.
Продавец овец
• 17 декабря 2022
Ответ дляlisulya
100% згідна
Поставимо генератора і будемо оговорювати ціни з ним пбо без нього
Продавец овец
• 17 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
Але ж ті зе не відмовились, просто на словах озвучили що буде не комфортно
Карточку не дають
Бедная Лиза• 17 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
Вы плитку предоставляете?
Или пусть готовят в камине?
Странная у вас позиция.. только гроши у очах
Или пусть готовят в камине?
Продавец овец
• 17 декабря 2022
Ответ дляБедная Лиза
Вы плитку предоставляете?
Или пусть готовят в камине?
Предоставляю
Дую ветер• 17 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
Вам прийдется все вернуть, все , кто занимается таким бизнесом или генератор ставят, или по др решают проблему, люди хотят отдохнуть, а не без света за свои же деньги сидеть. И неправда, что проблема со светом давно, у нас, напр, только две недели отключения, то этого норм было
Электричка• 17 декабря 2022
Ответ дляОдяг та сумки
В Східниці не має витягів)). Багато людей котрі їздили на лижі за кордон, цього року всі в Україні, щоб з чоловіком.
Дую ветер• 17 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
Мабуть так ціни з генератором
А в мене не хочуть їхати за 3000 грн 12 осіб
Але хочуть щоб за 3000 був генератор
Якшо я поставлю 4000 мені взагалі не подзвонять
Але хочуть щоб за 3000 був генератор
Вы совсем обнаглели, 90000 в месяц, нет слов. Там не только генератор должен быть за такие деньги, а еще и шефповар
Ёшки_Матрёшки• 17 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
Згідна з вами
Мабуть все ж таки придбаю…
Але вже так швидко не вийде щоб забезпечити цих людей генератором
Мабуть все ж таки придбаю…
Вы должны были сами об этом позаботиться заранее, а не за 2 недели до Нового года решать проблему.
Ну признайтесь, что хотели секономить и пустить людей жить в холод и темноту?)
дама_из_декрета• 17 декабря 2022
Ответ дляПродавец овец
Як поступати
Світла нема по графіку
І не тільки в мене
У всіх така ситуація…
Я звичайно поверну кошти, але мені не зрозуміло чому саме зараз вони про це кажуть, адже проблема із світлом вже давно у всіх
Світла нема по графіку
І не тільки в мене
У всіх така ситуація…
Гроші повернути, придбати генератор і поставити вищу ціну.