Му ма му ма му• 17 декабря 2022

Ім´я для хлопчика.

Я не маю жодного варіанту, як назвати сина. У сестри рідної і двоюрідних сини. По два-три хлопчики у сім´ї. Всі красиві, як на мене, імена розібрали. Як назвати сина. Які імена вам подобаються? Я ніколи не думала, що на форумі буду обговорювати такі питання, але все таки, можливо хтось підскажете те саме ім´я.
Уравнобешенная• 17 декабря 2022
Олександр. Саша, Саня, Санєчка.
НЛОша• 17 декабря 2022
Станіслав , вони хороші)
Бурундучиха• 17 декабря 2022
У мене сини Владислав та Денис.
ВундерКИНГ• 17 декабря 2022
Ответ дляВечно недо...
Майже завжди є якісь асоціації з іменами.От, наприклад, скільки знаю людей з іменем Діма, всі негативні персонажі. І це ім´я вже , як діагоз(
У мене ’діагноз’ Андрій
Хоча перші років 25 життя воно мені подобалось і навіть думаоа так сина назвати. Але життя внесло нові нюанси у звучання
ВундерКИНГ• 17 декабря 2022
Ответ дляНЛОша
Станіслав , вони хороші)
Плюсуюся. Поганих Стасів не знаю
НЛОша• 17 декабря 2022
Ответ дляВундерКИНГ
Плюсуюся. Поганих Стасів не знаю
А як ніжно вдома називаю - Стасік)
Спасатель Малибу• 17 декабря 2022
Владислав та Єгор подобається.
Денисів зараз небагато.
Спасатель Малибу• 17 декабря 2022
Дамір теж гарно звучить. Але це східне ім´я. Діамант, здається, означає в перекладі.
Очень добрый аноним• 17 декабря 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Мне очень нравится Демид. И ласково можно называть - Дема, и полное имя легко выговорить, да и отчество неплохое.
А мне Дема как от Демиан, Демьян.
Моя улюблена страшко• 17 декабря 2022
У мене Дамір, дома називаємо Адам , подобається ще Дарій
Белый Лосик• 17 декабря 2022
Єлисей
Белый Лосик• 17 декабря 2022
Еміль
Плакат с автографом зимы• 17 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Ян, мені подобається. Дякую.
Ми також розглядали для сина ім’я Ян. Зараз він вже 21, сказав нам, дякую що не назвали мене Ян.
буреЛОМКА• 18 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Дівчата я щиро дякую! Так багато в нас є красивих імен.
Сергій
Mira1009• 18 декабря 2022
Дмитро, Дем´ян.
Мавка• 18 декабря 2022
Герман, Олег