Му ма му ма му• 17 декабря 2022
Ім´я для хлопчика.
Я не маю жодного варіанту, як назвати сина. У сестри рідної і двоюрідних сини. По два-три хлопчики у сім´ї. Всі красиві, як на мене, імена розібрали. Як назвати сина. Які імена вам подобаються? Я ніколи не думала, що на форумі буду обговорювати такі питання, але все таки, можливо хтось підскажете те саме ім´я.
ВундерКИНГ• 17 декабря 2022
Ответ дляВечно недо...
Майже завжди є якісь асоціації з іменами.От, наприклад, скільки знаю людей з іменем Діма, всі негативні персонажі. І це ім´я вже , як діагоз(
У мене ’діагноз’ Андрій
Хоча перші років 25 життя воно мені подобалось і навіть думаоа так сина назвати. Але життя внесло нові нюанси у звучання
ВундерКИНГ• 17 декабря 2022
Ответ дляНЛОша
Станіслав , вони хороші)
Плюсуюся. Поганих Стасів не знаю
НЛОша• 17 декабря 2022
Ответ дляВундерКИНГ
Плюсуюся. Поганих Стасів не знаю
А як ніжно вдома називаю - Стасік)
Спасатель Малибу• 17 декабря 2022
Дамір теж гарно звучить. Але це східне ім´я. Діамант, здається, означає в перекладі.
Очень добрый аноним• 17 декабря 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Мне очень нравится Демид. И ласково можно называть - Дема, и полное имя легко выговорить, да и отчество неплохое.
А мне Дема как от Демиан, Демьян.
Плакат с автографом зимы• 17 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Ян, мені подобається. Дякую.
Ми також розглядали для сина ім’я Ян. Зараз він вже 21, сказав нам, дякую що не назвали мене Ян.
буреЛОМКА• 18 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Дівчата я щиро дякую! Так багато в нас є красивих імен.
Сергій