Успокойся_Успокойся• 17 декабря 2022
Кінець зими близько. До весни залишилось 73 дні
Депресняк відступив! По дому сьогодні літала, як бджілка. Все встигла, все зробила, вже навіть з ванної. Як я люблю відчуття, коли цей стан зневіри проходить.
ЭтаваНиМожетБыть• 17 декабря 2022
Ответ дляГубы_зубы
Садомазо. А я ненавижу його той сніг😂
Ніііі) то реально кайф. Після нервового напруженого робочого дня приїхати додому і в морозний зоряний вечір трішки покидати сухий сніг - нереальний релакс. Нерви заспокоює краще будь-якого заспокійливого. І такий сніг зовсім не важкий. А от мокрий важкий сніг то вже справа чоловіка)
Губы_зубы• 17 декабря 2022
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я так і не полюбила сніг. Хоча живу в будинку 8 рік. Нехай лежить собі
Успокойся_Успокойся
• 17 декабря 2022
Ответ дляГубы_зубы
Сніг лежить, і я полежу
ДелайКак_Я• 17 декабря 2022
Ответ дляГубы_зубы
Ну раніше треба було. Разом з котлом
Разом з котлом у квартирах не ставили часто банально, бо місця небагато. А відключення світла востаннє були при Тимошенко. Хто ж думав, що таке буде...
Губы_зубы• 17 декабря 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Не знаю. У нас будинок, купляли ще в 2006. Стояв собі
Успокойся_Успокойся
• 17 декабря 2022
Ответ дляДелайКак_Я
100%
Донедавна ті, хто зміг автономку в квартирах встановити, вважались везунчиками, а тепер не дуже. Все не передбачиш. 21 століття, і без електрики - це абсурд
Молчунья• 17 декабря 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Це пи....ь
. У нас 16 максимум. Сьогодні балують, вже четверту годину є.
73 днi).
А что с Новым годом?
Успокойся_Успокойся
• 17 декабря 2022
Ответ дляМолчунья
73 днi).
А что с Новым годом?
Не зрозуміла
Треба 73 днЯ?
Губы_зубы• 17 декабря 2022
Ответ дляДелайКак_Я
У мене в квартирі кухня 16 метрів. Так що місця огого. Це в новобудові
Молчунья• 17 декабря 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Не зрозуміла
Треба 73 днЯ?
Нет, конечно).
Вот думаю нужен тот Новый год? Елку достала, а настроения нет наряжать. Может забить в этом году.
ДелайКак_Я• 17 декабря 2022
Ответ дляГубы_зубы
Рада за Вас, але Ви ж здогадуєтеся, що я про трохи інші планування
Моська-слон• 17 декабря 2022
Ответ дляБагиня
Ой я в том году так ждала весну...и провела ее в Польше и не только весну
Ви там і залишилися на зараз? Чи повернулися?
Губы_зубы• 17 декабря 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Неа. Не бачила котлів в маленьких квартирах
Багиня• 17 декабря 2022
Ответ дляМоська-слон
Мне из-за обстоятельств пришлось уехать три недели назад
Моська-слон• 17 декабря 2022
Ответ дляБагиня
Знову в Польщу, так? Як вам там взагалі?
Чи краще в рідних стінах час від часу з комунікаціями, чи там ’скитатись’ але без війни? (Чи то я дуже перебільшую з ’скитатись’ і не так все й погано?)
Багиня• 17 декабря 2022
Ответ дляМоська-слон
Из Польши, я в Украине, я жила в Кракове там все отлично и мне все подходило, в других странах все дороже
Мы не скитались жили на съеме и вообще все за свой счет
Моська-слон• 17 декабря 2022
Ответ дляБагиня
Зрозуміло, чи не жалкуєте про повернення і чи не збирається назад туди?
Багиня• 17 декабря 2022
Ответ дляМоська-слон
Очень жалею но выбора не было, планирую вернуться туда)
Моська-слон• 17 декабря 2022
Ответ дляБагиня
Дякую за відвертість 💛
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я в тому році так захопилась. Дітям ходи поробила по всій території, як снугу по коліно було. Як намахалась, то пів дня потім відходила. Зате ж радості було у малих. Тиждень бігали ходами