Попижёновна• 18 декабря 2022

Військовослужбовець помер не в бою

Підкажіть, будь ласка, якщо військовослужбовець, доброволець, помер через інфаркт у військовій частині. Якісь виплати від держави ( наприклад, на поховання і потім), чи пільги на його сім´ю розповсюджуються? Цікавлюсь не для себе, для близької людини.
ЛижТолько• 18 декабря 2022
На поховання .з пільгами можливо , але доброволець чи контрактник ?тут треба взнавати бо зараз багато нових законів, не на користь людей нажаль.краще зробіть добре діло і самі сходіть військомат уточніть.
автор Попижёновна • 18 декабря 2022
Ответ дляЛижТолько
Він пішов добровольцем, не по повістці, контракт підписував і заробітну плату отримував
Бусурманша• 18 декабря 2022
Ответ дляПопижёновна
Значит и выплаты будут
Он же умер не службе , не важно от чего
Послушная• 18 декабря 2022
Наверное как до войны была помощь военнослужащим, громадных выплат не будет
Моль Молливна• 18 декабря 2022
Ответ дляПопижёновна
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2011-12?find=1...
язззззь!!!• 18 декабря 2022
Пільги надаються на УБД( учачник байових дій), відповідно якщо не був задіяний в них, то пільги не надаються.
З приводу допомоги на поховання, дізнаватись в в/ч де закріплена людина
@ альонка@• 18 декабря 2022
Це капець...хай спочиває з миром🙏
Фиона Шрековна• 18 декабря 2022
здесь развернуто описано кому и на каких условиях выдаётся Грошова допомога
https://pravo-ua.com/family/groshova-dopomoga-v-ra...
и пенсия по утрате кормильца https://pravo-ua.com/garantiyi-ta-soczialne-zabezp...
минимально что-то можно будет выбить, но для этого нужны будут квалифицированные военные юристы