Попижёновна• 18 декабря 2022
Військовослужбовець помер не в бою
Підкажіть, будь ласка, якщо військовослужбовець, доброволець, помер через інфаркт у військовій частині. Якісь виплати від держави ( наприклад, на поховання і потім), чи пільги на його сім´ю розповсюджуються? Цікавлюсь не для себе, для близької людини.
ЛижТолько• 18 декабря 2022
На поховання .з пільгами можливо , але доброволець чи контрактник ?тут треба взнавати бо зараз багато нових законів, не на користь людей нажаль.краще зробіть добре діло і самі сходіть військомат уточніть.
Попижёновна
• 18 декабря 2022
Ответ дляЛижТолько
Він пішов добровольцем, не по повістці, контракт підписував і заробітну плату отримував
Бусурманша• 18 декабря 2022
Ответ дляПопижёновна
Значит и выплаты будут
Он же умер не службе , не важно от чего
Послушная• 18 декабря 2022
Наверное как до войны была помощь военнослужащим, громадных выплат не будет
Моль Молливна• 18 декабря 2022
Ответ дляПопижёновна
язззззь!!!• 18 декабря 2022
Пільги надаються на УБД( учачник байових дій), відповідно якщо не був задіяний в них, то пільги не надаються.
З приводу допомоги на поховання, дізнаватись в в/ч де закріплена людина
Фиона Шрековна• 18 декабря 2022
здесь развернуто описано кому и на каких условиях выдаётся Грошова допомога
и пенсия по утрате кормильца
минимально что-то можно будет выбить, но для этого нужны будут квалифицированные военные юристы
и пенсия по утрате кормильца