Протея• 18 декабря 2022

Яка якість речей з кроппу?

Незнакомлюся• 18 декабря 2022
На один сезон

фрау Гитта• 18 декабря 2022
В мене зимова куртка, у чоловіка футболки, досить не погано, якщо по акції брать.
Королева красоты• 18 декабря 2022
Всё, что заказывала (штаны, свитшоты, куртки, майки, бельё для парня) хорошего качества. Не берутся катышками, не линяют. Куртка очень тёплая.
Послушная• 18 декабря 2022
Брала худи малому в Харькове до войны, дёшево, что-то около 500 грн. Неубиваемая вещь.
автор Протея • 18 декабря 2022
Ответ дляКоролева красоты
А джинси замовляли?
Котомафия• 18 декабря 2022
У дочки пальто зимнее, брали до войны еще с какими то дикими скидками, обошлась в 1500 грн или даже меньше. Носит второй сезон - все прекрасно.
Королева красоты• 18 декабря 2022
Ответ дляПротея
А джинси замовляли?
Джинсы нет. Из всех сайтов по джинсам больше всего подошла посадка и качество Н&М. Сын худой.
забиякина• 18 декабря 2022
Мне нравится качество, много чего покупала
Кредитная• 18 декабря 2022
У дочки батнік, носиться прекрасно. Не куйовдиться, не линяє. А йому вже роки три, і він - один з улюблених. У сина куртка легенька, я купила на розпродажі за смішні гроші, носиться за такі гроші чудово.
Боксерки - не сподобались, особливо, якщо врахувати ціну до розпродажу. Футболки в сина полиняли, одна за сезон стала схожа на ганчірку, але я їх брала по 100 з гаком гривень. У той же час чоловікові для дому непогані. Досить щільний трикотаж.
Дві пари спортивних у чоловіка, які він носить удома, - жах. Розтягнулися, покуйовдилися.
Ще брала зимові черевики, то маломірки. Їх у мене відкупили. Виглядали акуратно, але не знаю, чи вистачило б синові на сезон.
Висновок: якщо брати на сейлі з купоном, то йой, най буде. Особливо для підлітків, які швидко ростуть.

автор Протея • 18 декабря 2022
Ответ дляКредитная
Ні, не для підлітка)
Дякую за обширний відгук
Банка с бутылками• 18 декабря 2022
Ношу другий рік їх світшоти, обожнюю їх просто, теплі і катишків не багато. Купила в цьому році влітку ще два на знижках десь по 180 грн)
Кредитная• 18 декабря 2022
Ответ дляПротея
Ні, не для підлітка)
Дякую за обширний відгук
З іншого боку, не підліток носить акуратніше. Син у тих футболках гуляв зранку до вечора, грав у футбол, словом, експлуатував на повну.
Верочка 100%• 18 декабря 2022
Есть разные. Нужно смотреть вживую только(((